Re: Re: manéver GP z jedného vyváženého(prípustného) stavu do druhého

Ferko | 29.09.2013

Nemám osobné skúsenosti s Ruskom a jeho obyvateľmi, preto to hodnotím z pohľadu čo som o Rusku čital, počul či videl. Ak to je tak nejak v Rusku, myslím si, že približne je to tak aj na Slovensku. Tiež sa tu väčšina národa hlási ku kresťanstvu, ale mylim si,že v praxi je to tak ako s tou zapálenou sviečkou, prípadne ešte pomodliť a spať :).Aj keď cirkev má svoje plusy, či už morálka,ochrana rodiny, alebo vzťah muža a ženy (o detailoch je samozrejme o čom diskutovať), ale to najdôležietejšie nedokáže(úmysel GP).Tak tiež väčšina ľudí nedokáže rozlúšťiť slovné šifry v náboženských knihách. Luďom už dochádza, že cirkev nemôže sprostredkovať spojenie (dialóg) s HNR a práve preto im začina dochádzať, že bez vlastného snaženia to nieje možné. Národ skôr berie cirkev ako tradíciu a hystorickú súčasť Slovenského národa.
S KOB som sa zoznámil až keď to hox zavesil na svoju stránku. Zaoberám sa rôznymi cestami hľadania zmyslu života, ale vždy som cítil, že mi chýba niečo, ako by som mohol celkovo pochopiť rôzne deje a prakticky ich začleniť do svojho chápania a života. Týmto komplexným spojovacím článkom je pre mňa KOB, aj keď to čítam s týždňovými prestávkami, no ale už som za polovicou :).
No a či sú Slováci napred pred Čechmi v KOB? Ťažko povedať. Ono neznamená, keď tu nepíšu, že tam niesú :).

Přidat nový příspěvek