Re: Re: Ještě jednou o Putinovi

taurus | 29.09.2013

Jak se to vezme,:)
Pokud budeme brát, že GP jde jen o omezení spotřeby a o zlepšení ekologie, tak ano. Ale mám za to, že největším nebezpečím pro GP je přece jenom "počlověčení" lidí. A v tomto směru Rusko představuje největší nebezpečí už jen proto, že tam vznikla koncepce, která se rozšířuje do světa. Krom toho samotná mentalita ruského člověka, kde je hlavní svědomí a spravedlnost, nese větší riziko pro GP, než USA s lidmí bio-roboty. Proto logičtější by bylo nejdříve se vypořádat s Ruskem, které konkuruje na 1.prioritě + dalších 5, a teprve potom likvidovat USA. To, že se tak neděje, není vůle samotného GP, ale nutná korekce, ve smyslu - zbavim se jednoho problému a potom všemi silami se vrhnu na jiný a budu doufat, že se mi to povede. GP ztrácí vliv na všech prioritách řízení, ani c Evropě se mu to nedaří - viz probuzení lidí, demonstrace, sabotáž. Teď se snaží o jedno - zůstat aspoň v Biblickém projektu. Je to vidět podle snáh Vatikanu převzít iniciativu v "morální obrodě" společností. Třeba je to vidět na demonstrací v Košicích, které se ujala církev (jestli se nemylím), nebo v Rusku, kde zesílil vliv Pravoslavné církve. To samé se děje v Jížní Americe.Ale není třeba kvůli tomu panikařit. Zde je vektor naších cílů stejný. Akorát v rozhodný okamžík se musí převzít iniciativa. Každopádně GP ztrácí dech. Třeba před pár dny jsem četl příspěvek na youtube od nějakého člověka z Jížní Ameriky - Gonsalez. A představ si on ví, co je to GP, tudíž ví, co je to KOB!
GP mohl snadno manipulovat světem jen v době, když byl INKOGNITO. V okamžiku, kdy byl pojmenován a objevila se alternativa jeho mocí, mu to vládnutí jde hůř a hůř.
Jsem optimista.

Přidat nový příspěvek