Re: Re: Re: Re: Re: Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách

taurus | 26.09.2013

Když jsem psál o hranicích Božího dopuštění, měl jsem na myslí jen Rusko a Rusy, jako národ, který musí splnit svojí úlohu. Nezahrnoval jsem do toho celý svět, kde je situace samozřejmě úděsná, obzvlášť v euroatlantické společností.
Já chápu, samozřejmě, opatrnost všech v hodnocení Putina. Také mu do hlavy nevidím. Ale pokud si položím pár otázek, třeba:
1.Spolupracoval GP s Putiným od začátku? - ne
2.Byl vektor cílu u Putina shodný s GP? - ne
3.Je dnes vektor cílů u Putina i GP stejný? - částečně ano (Amerika, dolar)
4.Změnil svoje krátkodobé plány GP nebo Putin? - mně vychází, že přece jenom GP
5.Stálo se tak, ptotože GP si oblíbil Putina? - ne
6.V dlouhodobých plánéch je mezi GP a Putinym shoda? - vzhledem k tomu, že GP prosazuje sodomizací společností, na snižování porodností, na níčení populace na 5. a 6.prioritách a pracuje na tom stále, vidíme to v Evropě a USA, na Středním východě atd. a následně přece jen zotročení zdegenerované populace, a Putin naopak prosazuje zvyšení porodností, zdravý životní stýl, a v Rusku staví bariery - zákony, pracují protí sodomizací společností, vysílá do světa syhnaly, jako jeho poslední řeč, tak na otázku musím odpovědět - ne. Putin je zásadně protí vlády jednoho hegemona.
A takhle v kladení otázek mohu pokračovat dál. Jak říka Zaznobin, správně položená otázka, znamená víc než polovinu odpovědí.

Přidat nový příspěvek