Re: Re: Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách

taurus | 26.09.2013

Jaké plány měl GP v roce 2000 s Ruskem? a se světem?
Podle všeho rozdělení Ruska na několik bezvýznamných statů s postupnou jejích likvidací. Během svých pokusu o globalizací plány GP se vždy rozbíjely o Rusko, a toto pokážde nutilo GP provádět přeskupení síl a korekcí svých kroků.
V roce 2000 se stálo něco podobného. A k roku 2012 už bylo jasné, že plán se nepovédl (volby prezidenta se vzkázy přímo od GP ústy Kissengera, aby Putin raději vůbec nekandidoval. K tomu použili různé nátlakové akce a dokonce mu vyhrožovali i osudem Kaddafí a pokusili se o atentat).
To, že dneska GP s Ruském počítá, a začíná potápět Ameriku, je opět jenom korekce, která je nutná právě proto, že původní plán se nepovedl. Díky komu?
Myslet si, že Putin hodil za hlavu KOB, kvůli tomu, že Petrova vysléchl jen půlhodiny a nijak dál nereagoval, znamená těžce ho podceňovat.
Putin má svojí strategií a taktiku. A tá jde v klíčí - hlavně neuškodit Rusku. Každý jeho krok je velmi opatrný, někdy udělá i dva kroky zpátky, ale ke svému cíli jde se zarputilostí berana, ale ne hlavou protí zdi.
Proč si myslíš, že Putin s GP bojuje jen na na úrovní 4.a 6. priority?
A co jeho požadavek, aby byl zpracována jednotná učebníce historií? A co jeho hlášky, že se neví kdo stál protí sobě v bitvě na Kulikovém polí? Jestli Tataří protí Rusům nebo Rusové protí Rusům? Nebo poslední, kde prohlásil, že Rusko má ne tisícíletou historií, ale mnohatisíciletou? To je jaká priorita? Nebo priority? Jeho fotka u karty s Tartarií, znamená co? Jeho dobro pro Čínu, aby vystartovala na Měsíc, přímo na to místo, kde údájně byli Američané, s tím že je vybaví i pohony (dvigatěli), aby dokázali světu, že Američané lháli, jaká je to priorita?
Jeho potápení k lodí "Věščij Oleg" znamená co? Prinejmenším to, že Putin ví, jak funguje matrice a i sám tu matricí vytváří!
Как ныне сбирается Вещий Олег ....
http://chipstone.livejournal.com/1078184.html
Jeho let s jeřáby - stěrchy také zmená jenom, že Putin miluje zvířata, nebo je v tom zakotven hlubší smysl? A těch příkladů je samozřejmě víc.
Rusko se nepostavilo protí sodomizací společností? Jaká je to priorita? pořád 4.-6.?
Kdo nečetl Valdajskou řeč Putina, může vyprávět dál, že Rusko alternativu světu nenabídlo. Právě, že nabídlo! Dnes už tuto řeč rozebírají na citáty a jenom my zde hloubáme, jestli Putin využívá jiné priority řízení nebo nevyužívá.
Musite sledovat dění v Rusku v celé jeho šíří, a nejen číst teorií KOB a teprve potom hodnotit.
Nikdy od nikoho, ani od Zaznobina ani od Pjakina jsem neslyšel, že by Putin nepostupoval podle koncepce, právě naopak, vždy zdůrazňovali, že vše dělá správně. A šíření koncepce je naše s vámi věc! Jedině zezdola musí být tlak na elity a je to proces dlouhodobý! Putin vytváří podmínky - aby lidé žili v míru nehladověli, měli odpovídající vzdělání, byli zdravé a rozvíjeli se ve zdravých rodinách, nakonec, aby nedošlo k nastolení NWO - málo? A požadavek na změnu koncepce od Biblické do mravní a osvobozené od parazitů má přijít od národa! Nikdy nepříjde od elit a zezhora. A ten proces v Rusku probíhá, stačí číst diskuze k článkům, abyste pochopil, že s koncepcí se seznamuje číd dál, tím víc lidí. Dokonce už v tisku začaly útoky na koncepcí, o čem to svědčí? Dříve jí ignorovali, dnes už nemůžou!
Já absolutně nechápu ten pesimismus:

"A hranice Božieho dopustenia sa čoraz viac zužujú.."

Kde se hranice zužují? Naopak Rossija vystartovála jako z praku a celý svět jí uznal za velmoc, bez které se nikdo ve světě ani neuprdne (omlouvám se za výraz). Spoustá zraku se obrácejí na ní, jako jedinou záchranu před záhubou a degradací - i zde v Čechách i ve Francií i v Maďarsku a mohl bych pokračovat dál. Lidé to už pochopili a to je nejdůležitější!
A to nějak souvisí s plány GP nebo naopak?
Vytrhnout něco z kontextu a dělat závěry, znamená pouze jediné -
znám teorií, ale v praxi jí použit neumím!
Omlouvám se za prudkost, ale nějaké emoce snad ke sporu patří, doufám, že se za to nebudeš na mě zlobit. Jde nám o společnou věc, že?

Přidat nový příspěvek