Re: Re: Prosím uda o komentár - Odhalující obrázky z iluminátského bálu Rothschildů z roku 1972

Lux | 20.09.2013

Takže už máme po prázdninách, hurááá do štúdia KSB v novom trimestri (možno sa jej jadro podarí za 3 ničotné obdobia doviesť v preklade do zdárneho konca).. :)

Ako čítam, tak udo tu píše zväčša theo-reticky a niekto si prípadne nevie vybaviť príslušné obrázky. Tak troška praktiky, ako funguje podvedomie "umelcov" a j-eliťákov:

Nedávno v júli zaslúžilý judaista ( aj vzorný príslušník ŠtB ) PhDr. Jožko Heriban "svätil" knihu Prelet sťahovavých vtákov.
Jožino pri "krstení" bol mimoriadne otvorený a populusu sa zdôveril:

Otázka: "Vincent Šikula na jednej besede hovoril, že písanie každej knihy si tak odtrpí, že keď ju dokončí, skončí v nemocnici s nejakou strašnou chorobou. Ako prežívate písanie vy?"

Jožino: "S veľkou radosťou. Ja svoje knihy vôbec nevymýšľam, mne prichádzajú odkiaľsi zhora. Niekedy o druhej-tretej nadránom precitnem zo spánku a v mysli mám celé dialógy, situácie, nové postavy... Vlastne ma zobudia. Potom len počúvam, čo hovoria, a zapisujem si to. Raz sa mi objaví v hlave záver, inokedy začiatok, zrazu sa zjaví nový hrdina a dej pokračuje celkom inak, ako som predpokladal. Niekedy sa mi to stáva, keď dve hodiny kráčam lesom, takže toto využívam cielene."

Pozn.: Egregoriálne pôsobenie ( egregor = agregátny riadiaci modul ), v danom prípade JHVH (Jahve), pri algoritmickej činnosti na podvedomie svojho egregoriálneho otroka.

Otázka: "Ste teda médium, cez ktoré prúdia romány?"

Jožino: "Presne. Ale ku koncu písania takisto idem zomrieť, len z iných dôvodov ako Vinco Šikula. Keď píšem, spím len dve-tri hodiny denne. Keď to trvá niekoľko mesiacov, na konci sa už celý trasiem a bojím sa, či to vôbec dopíšem, či ma netrafí šľak. Vtedy pre istotu Tami (dcéra) hovorím, aká má byť obálka, aké zalomenie..."

Pozn.: Isteže, keď um(e)rlec niečo tvorí proti Najvyššej riadiacej jednotke (HNR), tak spätné väzby nabývajú veľmi príjemné...

Ukázka z tvorby "umelca":
http://www.gorila.sk/product/445872

Napr. veľmi zaujímavá je pasáž tvorby kult-urologickej elity podľa Jožina (čo plne zodpovedá realite vytvárania kult-úrnych zvrátených stereotypov v biblických kult-úrach):
"Na škole, ako vždy v minulosti, boli väčšinou Židia (pochopiteľne veľké písmeno "národa" Jožina je neadekvátne objektívnej realite),poloviční Židia, štvrtinoví Židia,Rómovia...a niekoľko bielych s kvapkou židovskej alebo rómskej krvi." Ostatní boli menej talentovaní žiaci, ktorí sa sem dostali z najrozličnejších dôvodov."

Pozn.: Rasizmus v praktickej rovine...aj keď vnímanie určitých vibrácii na podvedomých úrovniach daných skupiniek je iste z objektívnych dôvodov vyššie ako priemer na Gaussovej krivke.

Hlavný hrdina sa volá Leo Gabriel...:)
Azachiel Gabriel a Leo ...čo ten egregor JHVH Jožinovi v gebuli nezobrazí...:)
A Leo je budhista a hinduista a ostatní sú ba-r(a)-bari...
http://www.gorila.sk/product/445872

Pozn.: Aspoň vieme, kde chcú manageri egregoru JHVH nasmerovať živočíšne orientované ovce biblickej civilizácie.
Vzor: Zombie východných civilizácii budhizmu a hinduizmu s min. spotrebou a vysokou "duchovnosťou" pod vedením lámov a dalajlámov - skvelí otroci NWO.
Prečo ten Havel a iní "zasvätenci", tak vítajú dalajlámu XIV...:)

Alenka Heribanová (Jožinova manželka) veselo v STV rozdáva "vyvoleným" anjelov strážnych - od Jeremiela, cez Ariela až po Jachariáša.
A má pravdu - vyvolení potrebujú ochranu, lebo ovce.sk(cz) môžu celú hru prezrieť a...

Skvelá rodinka a detičky pokračujú v egregoriálnych šľapajách khazarských predkov riadičov stáda.

Nakoľko sú ich verejné prejavy podvedomého charakteru a nakoľko kolaborujú s nastaveným systémom vedome je otázka.
Ale podvedomie, ako je vidno aj z reakcií Jožina, je dominujúce a určujúce pre správanie a konanie daného genotypu osobnosti.



Přidat nový příspěvek