Re: Re: Duchovna futurologia -Rusko podla Davida Sulika

Peter Šoltysik | 04.09.2013

Podla toho co viem ja tak sa velmi mylis sa vo svojich usudkoch .Ako vravi klasik -jde o hluboke nepozumeni " :-) Asi usudzujes len podla toho jedineho clanku comu by som rozumel.Uverejnil som tu preto odkazov viac aby to bolo vsetko vnimane v kontexte. Podla mna Rusko -ale hlavne my v Strednej europe -sa ma vela co ucit od Zapadu a chvalabohu to v poslednych sto rokoch robi...............A david sulik ako poznam jeho dielo tak rusko miluje -pozri si na tej stranke aj ine jeho uvahy -ci uz o hnuti Anastazia,ci o Rasputinovi.atd ...Zober do uvahy ze tu futurologiu Ruska pisal v roku 2001-2002 ....Je to kratkozrake v tomto priade vytrhnut par slov z knihy ,clanku ,filmu ...
Zaujimave na tej jeho uvahe o buducnosti ruska -(Ale aj uvaha o USA -najdi si tam ten odkaz je to fakt zaujimave ,) ze prave ze sa nejedna o Janosvidnost ,ani o predpoved ...Podstaou toho clanku je podla mna ukazka ako sa da v praxi pouzivat "Duchovna veda -alias Sofiologia co je podla mna jasny suvis s KOB -metodlogicky )
Dal som sem ten odkaz ale aj tie ostane sem prave pre tuto metodu ktoru sa snazi uvadzat do zivota ...

Kurnik sopa -.A teraz po dopisani som si vobec nie isty ze som dobre vyjadril to co som vyjadrit chcel ...Ma to odoslat? Nemam to odoslat ? ....ale asi mam ....

Přidat nový příspěvek