Ruzum jim uletěl...

Lin | 01.09.2013

Celé IDnes je "výběrem" stejných vypatlanců, jako je Marjanovič. Už dlouhý čas se také tomuto "médiu" říká IDěs, protože jde o děsivou nalejvárnu propagandy, která s novinařinou nemá co společného. Myslím si, že v tomto případě ani tak nejde o to, co psát smějí a co ne, ale o to, že tamní novinář mozek (+ svědomí) skutečně žádný nemá. Dobrý novinář si poradí i s cenzurou... tj. - že to napíše stylem "chytrému napověz...".
Jenže... pánové si možná neuvědomují vedlejší efekt své "práce". Lidi se totiž učí hledat jinde a ověřovat. Čím více takovýchto "zpráv", tím větší zhnusení lidí nad "ofic médii". Ty komentáře pod "článkem" mě příjemně překvapily... a vlastně potvrzují to, co říkám.
Myslím si, že třeba takové Novinky nebo Parlamentní listy už alespoň částečně pochopily, že jednostranná propaganda je kontraproduktivní a zafunguje proti samotnému médiu. A někdy mám podezření, že jejich novináři už si "loví" materiál na alternativních webech mj. i tady. Několikrát se mi stalo, že třeba Taurus dal nějaký odkaz na zásadní zprávu - a ona se za chvíli na Novinkách objevila.
No...a aby toho svinstva IDěs nebylo málo, tak dnešní zpráva nějakého Pavla Novotného vaří ze stejné vody. Já si dneska ten web otevřela, abych se podívala, zda nenastal pokrok.... :(
Ten vypatlaný Novotný tam tvrdí, že Assad nastěhoval do kasáren politické vězně a nepřátele režimu a že schválně své vojenské lodě nechal zakotvit hned vedle obchodních... :( A samozřejmě - nesmí chybět tklivá fotogalerie, kde Assada nazývají diktátorem.
Takže... přečtení první zprávy tohoto děsivého média na mě zapůsobilo jako "pročišťující drink", ze kterého se člověk nejen pozvrací, ale i .... pokadí... :(((

http://zpravy.idnes.cz/valka-v-syrii-00j-/zahranicni.aspx?c=A130831_192129_zahranicni_brm

Přidat nový příspěvek