Jak možná souvisí vojenský převrat v Egyptě s KOB

taurus | 26.07.2013

Зазнобин В.М. Новый этап глобализации и КОБ ч1 .
http://www.youtube.com/watch?v=KozBz3myf9E

Asi od 55 min. Zaznobin mluví o přípravované úloze Turecka jako nového "Hitlera".
A od 59min. mluví o tom, jak v lednu (nevím rok) byl v Egyptě , kde se setkál s generálem VVS, který poté navštívil Rusko a měl se Zaznobinem několikahodinové rozhovory. Generál přemlouvál Zaznobina, aby se setkál s generalitětem egyptské armády a řekl jím o koncepcí. Zaznobin tuto nabídku odmítl s toho důvodu, že je nositelém jiné kultury, a že seznamovat štáb s koncepcí má sám generál. A vybavil generala knihami o koncepcí v angličtině. Za měsíc se generál s ním opět spojíl a sdělil asi toto:"Chtěl jsem odejít do byznisu, ale po přečtení vaších kníh jsem pochopil, že nemáme krízi ani ekonomickou, ani finanční, ale krízí řízení. Všichni nás zneužívali a nejvíce Američané. A ROZHODLI jsme se, že musíme obnovit vztahy s Ruskem na takové úrovní, jaká byla za prezidenta Gamála Násira.
Jak jsme byli svědky, hned po vojenském převratu, Egypt změnil svůj postoj k Syrií a začal navazovat přátelské vztahy s Ruskem.
Já v tom vidím přimou souvislost - egyptský vojenský štáb si vzál koncepcí za osnovu.

P,S. Tento odkaz jsem dál i do diskuzí, ale myslím si, že i zde má svoje opodstatnění.

Přidat nový příspěvek