Re: zhrnutie...

sisi | 04.09.2015

Prepáč aj ja som čítala Védy a možno tiež by sa mi to zdalo rozprávkové ale rok som chodila na Starosloviensku bukvicu a vtedy mi to doplo. To čo zanechali naši Bohovia je geniálne. Začni študovať to písmo a prídeš na pravdu. Lebo to čo ty píšeš sa mi zdá veľmi povrchné poňatie našej Viery. Viera je Védať Ra. Čiže Prijímať svetlo poznania. Ná-boženstvo je len povrchné vnímanie Boha lebo každé slovo má svoj význam nielen povrchný ale aj hlbinný. Relígia čo je správny význam náboženstiev je re- opakované ( ako rekonštrukcia, reinkarnácia...) lígia veľká skupina ľudí . Číže preškolenie veľkej skupiny ľudí, z pôvodnej Viery na iné náboženstvá. Neviem či si dobre čítal Védy lebo tam je Ježiš spomínaný ako Bogumír a nik na neho neútočí. Možná si čítal nejaké indické Védy. V slovanských Védach je jasne napísané Bohovia prvopočiatoční sú perzonifikáciou tvorivých síl a svetlých energií vesmíru. Bohovia ochrancovia sú učiteľmi národov. S najvyšším Bohom ktorý vytvoril celý vesmír ktorý je Ra-m-cha sa nezaoberáme lebo on je niečo nami nemožné pochopiť. Ra - svetlo m - myslenie, cha - energia. Na to aby sme si ho uctili uctievame bytosti ktoré sú jeho súčasťou teda Bohov a prírodu a vesmír ktoré vytvoril. Vo všetkom je kúsok Boha. Kresťania veria v Boha a ničia všetko čo vytvoril hlavne prírodu.

Přidat nový příspěvek