Re: pro Popolvár

Lin | 17.07.2013

Popolváre, prosím - neděkuj.To já tobě spíš dlužím - když nic jiného, tak vysvětlení.
Z tvých dřívějších příspěvků jsem chápala, že nezavrhuješ védickou kulturu a ani nepochybuješ (jinak bys tu nebyl a nesnažil se přinášet vědomosti) a tvá nedůvěra se vztahuje ke konkrétním stránkám. Což je v pořádku. Já si tam občas chodím přečíst to, co mě zajímá - ale "nežeru je i s chlupama". Celkem nedávno jsem tu sklidila od některých nevoli za kritiku jednoho takového článku, když jsem si dovolila nesouhlasit a zpochybnit. Prý - co proti nim mám. Nic... jen filtruju. A ten vztah k jejich snahám bych charakterizovala asi jako ty = za leccos velmi děkuju, někde neberu a nesouhlasím. Je to stejné jako u Levašova, Sidorova a dokonce i Petrova nebo Zaznobina.
Můj "védický" příspěvek byl spíše účelový a nevztahoval se přímo jen k tobě. Napsala jsem ho proto, aby čirou náhodou u někoho nevznikl dojem, že védická kultura = Védy.sk. To by byla škoda, protože se domnívám, že žádný dokonalejší sociální systém lidstvo ještě nevymyslelo. A chtěla jsem, aby byl zřejmý obrovský rozdíl mezi řízením společnosti pod védismem a řízením společnosti pod kultem "pravdy a lásky" Amona - tj. dnešním křesťanstvím.
Takže - já děkuju tobě. Za tvou práci, za přínosné informace. A mrzí mě, že jsem svůj příspěvek napsala nesrozumitelně... že mohl vyznít i tak, že o tobě pochybuju. Nepochybuju.
Děkuju a srdečně tě zdravím.

Přidat nový příspěvek