Re: Re: Re: pro Popolvár

Daniela I. | 16.07.2013

I keď som nebola oslovená, nedá mi nereagovať. Kde je v NZ skreslený obraz .... ?

Napr. takáto podpahovka

JK - v mojom ponímaní RADOMÍR ( a tu nech si myslí kto chce, čo chce!!!!, lebo Ježiš nazývaný Ješua v aramejčine znamená "Jahve zachraňuje", alebo "Jahve je spása" !!!!!!!) ako vysoko DUCHOVNE a MORÁLNE vyvinutá bytosť zrodená v ľudskom tele prišiel dať poznanie a tým aj lásku do sŕdc predovšetkým zblúdilým ovciam izraelským.
„ Ja som poslaný iba k ovciam strateným z domu Izraela“ (Mt 15,24)
Myslím, že nemusím ozrejmovať, prečo práve Izraelitom.

JK pri poslednej večeri, keď vraj lámal chlieb a zobral kalich, vraj ustanovil Oltárnu sviatosť a vraj povedal: „Toto je moje telo, ktoré sa dáva za vás. Toto robte na moju pamiatku. Tento kalich je nová zmluva z mojej krvi, ktorá sa vylieva za vás.“ (Lk 22,19-20).

Apoštol Pavol vo svojom Prvom liste Korinťanom hovorí: „Nech teda človek skúma sám seba, a tak nech je z toho chleba a pije z kalicha. Lebo kto je a pije, a nerozoznáva telo, ten si je a pije odsúdenie.“ (1Kor 11,28)

Toto kanonizované vyjadrenie Pavla (Saula, Šaula, či Šavela) z Tarzu je z môjho pohľadu vydieranie a vyhrážanie smerujúce k potlačeniu prirodzeného a neodňateľného práva človeka, a to PRÁVA SLOBODNEJ VOĽBY /VÝBERU.

JK - RADOMÍR by nikdy v živote nežiadal a už vôbec neprikazoval, aby ktokoľvek jedol jeho Telo a pil jeho Krv, t.j. aby v živote praktizoval DUCHOVNÝ KANIBALIZMUS !!!!

Podľa dostupných materiálov na internete som zistila, že Oltárna sviatosť - sviatok Božieho Tela a Krvi bola zavedená ako rituál pápežom Urbanom IV. v r. 1264 ! Zaujímavé zistenie. A čo tie roky predtým? Nerešpektoval sa snáď príkaz Ježiša? Čiže tento kanibalizmus bol účelovo zavedený až po smrti JK.

Okrem toho o správnosti Oltárnej svatosti mali viacerí doboví kňazi vážne pochybnosti. Už v 13. storočí v Cirkvi začal „mátožiť“ ňáky kňaz Berengár - bludár, ktorý sa ako prvý opovážil napadnúť najsvätejšie tajomstvo Oltárnej svatosti, tiež nemecký kňaz Pleogit, dejepisec z 13. storočia, ako aj mnohí Berengárovi nasledovníci. Ako vidieť neuspeli. A duchovný kanibalizmus sa ďalej praktizuje. Bŕŕŕŕ !!!!!!

Přidat nový příspěvek