Re: Neblbnite

taurus | 12.07.2013

Vezmeme to na příkladu útoku 11 září 2001.
První známá informace, že se útok plánuje se objevila 6 let, před událostí v kartách illuminátů.
http://jedenacteho-zari.7x.cz/rubriky/karetni-hra-iluminati
Potom v různých časopiséch, dokonce i na bilbordéch se objevovala čísla 11/9 (bohužel to teď nemohu dohledat, ale viděl jsem to). Výsledek - budovy byly velice dobře pojíštěny, ofisní pracovníci velkých firem se do práce nedostavili. Informací pochopili tí, ke komu směřovala. Ostatní lidé "spolkli" oficiélní verzí.
Hledat ve všem (třeba váš příklad) spiknutí, to je, samozřejmě, paranoja. Protože informace o plánovaných událostéch se objevují několikrát za sebou - karty (jako plán- matrice ), různé rebusy ( upřesnění místa, času, osob a současně fungujících jako matrice budoucích událostí), různé magické či "ztřeštěné zprávy" v televizí a tísku, opět upřesňující o co konkrétně půjde.
Zatím se moc dobře nedaří předem odhálit naplánovánou událost(o co konkretně půjde, viz. tento rozbor od VP SSSR) , ale je možnost vytvořit jinou matrici, která by mohla některé plány GP zhatit nebo obrátit protí ním.
V Rusku se tím zabývá tým vědců z různých oborů, známý jako VP SSSR (tvůrce KOBu). Velice dobře je matřičné-egregoriální řízení popsané v analytické prácí (kníze) Poslední gambit (bohužel do češtiny ještě přeložená není).
Pokud nevěříte, že událostí ve světě jsou dopředu plánované a pochybujete o konceptuální mocí GP-globální prediktor, doporučují se seznámit s kníhou - Protokoly sionských mudrců (která se objevila před více, než sto léty a přitom v ní najdete paralely s dneškem - feminismus, pseudodemokracie, juvenílní justice, soudnictví, bankovníctví a pod.) a kartami Illuminátů.

Přidat nový příspěvek