Re: Re: Re: Věrohodnost

taurus | 03.07.2013

"Už jen to, že sama ministřině přiznala, že v Norsku existuje sociální tradice - incest, o mnohém svědčí." Koukal jsem na originál v norštině (s překladačem), a opět mi přijde, že je to prostě snaha incestu/zneužívání zabránit."

Tak ministrině přižnala v televizí, existencí takové tradice a, že společnost musí začit o tom otevřeně mluvit. Psálo se o tom v ruském tisku.
Vidím, že ničemu neuvěříš, dokud se sám na vlastní oči nepřesvědčíš, ale potom nečekej, že na každou tvojí námitku, ti sem někdo bude chrlit odkazy.
Zamyslí se jen nad tím, že v Norsku nezaváději předmět "Incest" jenom tak z plezíru. A ten název předmětu nevzníkl sám od sebe. A otázka - co je tam za společnost, jestli od druhé třídy vznikla nutnost zavést do školy tento předmět, se nabízí sama od sebe.
Nikdo zde nepsal, že tam budou dětí učit incestu a většina zde chápe, že oficiélní verze tohoto kroku je prevence a informovanost šestí-sedmiletých dětí o této problematice.

A samozřejmě, vše, co se děje v Evropě, se koná jedině pro dobro věcí a lepší informovanost: tam děti se účastní gay paradů, jen ptoto, aby věděly jak multikulturně a toleratně se bránit. V Nizozemsku strana pedofilů také existuje zřejmě proto, aby potom v kroužkách šířila osvětu. A sodomie v Německu existuje výhradně jako špatný, ale užitečný příklad pro "zdravou společnost".
A kam nás vedou všichni tý dobré skutky, tě nenapadá?

Přidat nový příspěvek