Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Можно ли усидеть на двух стульях?

taurus | 12.06.2013

Začnu od Kubenského. Dál jsem ti schválně odkaz na jeho stránky a pokud bys je prostudoval, tak bys pochopil, kdo za ním stojí. Už jen to, že na jeho stránkách je britská vlajka o něčem svědčí. A jsou tam další a další věci.
K Rockefellerovi - Velký bojovník s židovstvím se setkává s největším židem a nejen jednou. Levašov nějak vysvětlil, proč se s ním setkal poprvé, ale už vůbec nechtěl vysvětlovat, proč se s ním setkával přinejmenším ještě jednou. To jsou takové kámoší? Uvědomuješ si kde je Rockefeller a kde Levašov? Proč by jeden z nejmocnějších mužů planety se s Levašovym měl setkávát? Osobní sympatie? Nu tak potom "řekni mi, kdo je tvůj přítel..."
Přijde mi úplně nepodstatné, kterou ze svých kníh Levašov předal Rockefellerovi. Čľověk, který píše o parazitéch, věnuje svoji knihu jednomu z největších parazitů, a ten PARAZIT jí s povděkem přijme - nepřipadá ti to ani trochu divné? Tak potom už nemám větších argumentů, zřejmě tvůj obdív k Levašovovi snese jakoukoli kritiku. A to už veškerá argumentace strácí smysl. Ty mu prostě omluvíš cokoli, stejně jako ty lidé, kteří píšou komentáře pod mými odkazy.

Přidat nový příspěvek