Re: Re: Re: vznik KOB

udo | 10.06.2013

Technická úloha pre V.M.Zaznobina, ako vtedajšieho výkonného riaditeľa univerzitného projektu pod kuratelou akademika Zubova znela: "Aká má byť veda v 21.storočí"..tento projekt máte na mysly?

Zaznobinov tím ju preformuloval:
"Načo má byť veda v 21.storočí"

Podľa vyjadrenia V.M.Z. nešlo o jeho prácu, ale kolektívny kosenzus. Často aj ako hovorca (explicitne) výslovne rozlišuje svoj osobný názor, od tímového názoru či už bývalého univerzitného analytického tímu, alebo aj od VPCCCP..aj keď sa ja osobne s viacerými jeho názormi rozhodne nestotožňujem, aj keď nepochybujem, že ich zo svojej pozície myslí dobre, no to je už iný náväzný príbeh..

Nikde som sa ale doteraz nestretol ani s náznakom, že by u VPCCCR išlo o iniciatívu býv.KGB. Bolo by to aj, ako som vyššie uviedol v zásade z politického hľadiska absurdné. Mohli a určite existovali, aj existujú zodpovední dôstojníci v KGB(resp.FSB a je ich tak, ako aj u nás veľká väčšina), no zároveň je známymi mechanizmámi najtarších globálnych organizácii ovládané z kľúčových postov. Ak sa aj v Rusku, Francúzsku, Nemecku, USA, či inde niekoľko krát podarilo načas lokálnej elite vymaniť sa z pod pazúrov nekompromisného banksterského a kultologického fašizmu(zpravidla na báze judaizmu a jeho derivátov), nezvyklo to trvať dlhšie ako niekoľko desiatok rokov. Tie precedensy sú z pohľadu GP proste logicky neprípustné. Na ich mieste by som ako inteligentná sviňa konal rovnako.
Presnejšie:

Prečo KGB nezasiahlo začiatkom ´90 rokov a proste Jeľcina´, Borbulisa a spol. proste nezatklo za vlastizradu? Právny rámec na to bol. Išlo predsa o základnú úlohu vyplývajúcu už z názvu "Komisia štátnej bezpečnosti"(KGB).
Jediná možnosť bola existujúca dohoda do organizácie infiltrovaných "osobitne dôveryhodných osôb". Rovnako ako u ČEKY, NKVD, či cárskej rozvědky, alebo "našej" ŠTB, či MI5, MI6, CIA(cocain import agency) prakticky už od ich vzniku z "klubov"..alfa, theta, gama,..Od čias Filipa Pekného za tí grázli poučili, ak chápete..

Na mieste vypracovania materiálu, analýzy spomínaného prelomového globálneho významu, by som ale rovnako, ako napr.V.M.Z.išiel bezodkladne za prvým známym vyšším dôstojníkom štátnej bezpečnosti. Uvedomte si, že net ešte prakticky neexistoval, resp. bol len veľmi obmedzene funkčný.
Alebo Vás napadá ako celospoločensky zodpovedného vojaka taurus niečo lepšie?

Onen generál však isto vzhľadom na situáciu ani pri najlepšej vôli asi nemôhol nič viac z objektívnych dôvodov vykonať, ako vykonal. Azda si pámätáte výroky Andropova na túto tému a čo sa mu následne "stalo"? Aby ste zasa nechápali zle, ja osobne nepatrím medzi nejakých bezodkladných ctiteľov tejto osoby majúcej toho tiež mnoho "na rováši". No v čom mal pravdu, proste pravdu mal. Odkaz na sprostredkovanú výpoveď svedka(spolu a výpoveďou "vyšetrujúceho" dôstojníka) a tú mp3 z archívu ohľadom vyššie uvedených záležitostí sme už minule rozoberali..

V tých archívoch je toho strašne veľa. Dosť roboty na veľký špecializovaný tím. Furt to stiahnu, no potom sa to stále objavuje v rôznych formách na torrentoch a kade-kde, ak to človek naozaj hľadá. Späť to už aj tak nedostanú. Môžu sa snažiť akurát tak trochu dezinformovať, urobiť zopár holyfuckingshitwoodskych blockformerských brakov, no vlak im už ušiel..a ak na chvíľu niekde aj zastaví, rozbiju si o zadné pancierové dvere akurát tak lebeňu spolu s nadrabinátom. Museli by komplet zrušiť net, čo zo známych dôvodov nemôžu. Druhá možnosťje vojna, r-evolúcia.
Aj keď by v prípade jadrovky stratili aj posledné zvyšky "legitimity" z pohľadu niektorých lenivcov.
Poslednú variantu proste nepripustíme.
Ostatné je len otázkou "času", ktorý robí pre nás, pre Ľudí.

Přidat nový příspěvek