Re: Re: Co bude výsledkem ???

popolvár | 04.06.2013

Ad. kto bol Jezis (výnatok zo "Správy od Jezisa/Jeshua" od Pamely Kribbe)
Ja som ten, kto bol medzi vami a ktorého ste spoznali ako Ježiša. Nie som Ježiš vašej cirkevnej tradície alebo Ježiš vašich náboženských spisov. Ja som Jeshua-ben-Joseph, žil som ako človek z mäsa a krvi.
Dosiahol som KRISTOVO vedomie pred vami, ale bol som v tom
podporovaný silami, ktoré presahujú vaše súčasné predstavy. Môj
príchod bola kozmická udalosť – sám som sa pre toto dal k dispozícii. som vtelená časť tej bytosti (alebo poľa vedomia). Nemám príliš rád meno Ježiš, pretože sa uchytilo v skreslenej verzii toho za čím som stál. „Ježiš“ je vo vlastníctve cirkevných tradícií a autorít. Bol tvarovaný po stáročia tak, aby zodpovedal záujmom cirkevných otcov, až natoľko, že prevládajúci obraz Ježiša sa teraz natoľko vzdialil od toho čo predstavujem, že by ma naozaj potešilo, ak by ste ho jednoducho dokázali opustiť a uvoľniť ma z tohto dedičstva.
Kto som bol je pomerne ťažké vysvetliť. Budem sa snažiť to
dosiahnuť tak, že rozlíšim medzi troma „identitami“: Jeshua, Ježiš a
KRISTUS.
Ja, ten ktorý teraz rozpráva, som Jeshua. Ja som bol ľudská bytosť,
ktorá niesla KRISTOVU energiu v mojej inkarnácii na Zemi. Túto
energiu je možné tiež nazvať KRISTUS.
Ježiš – v mojej terminológii – je meno pre božského človeka, ktorý
bol výsledkom vliatia KRISTOVEJ energie do fyzickej a
psychologickej reality Jeshua.
KRISTOVA energia bola vyliata do Jeshua zo sfér Svetla
Ježiš bol v čase, keď žil, hrozbou pre vládny poriadok. Tým, čo
hovoril ľuďom a tým čo vyžaroval, spôsobil, že štruktúry moci boli
videné také ako naozaj boli. To bolo pre existujúce hierarchie
neznesiteľné a neprijateľné. hlavne pre mňa, Jeshua, ľudskú bytosť, ktorá súhlasila, že bude niesť
túto intenzívnu jasnú energiu vo svojom živote. Ja, Jeshua, som bol
takmer zatienený silou prítomnosti Ježiša, prítomnosti môjho
budúceho JA! Hoci ma to naplnilo veľkým vhľadom, láskou a
inšpiráciou, bola to silná výzva fyzicky niesť alebo „udržať“ túto
energiu. Nemohol som úplne začleniť jeho energiu do mojej fyzickej bytosti – bunky môjho tela neboli na to ešte „pripravené“ - takže na fyzickej úrovni sa moje telo vyčerpalo z toho, že nieslo intenzívne energie Svetla.
Okrem fyzického aspektu existovala tiež psychologická záťaž nosenia KRISTOVEJ energie. Bolo pre mňa veľmi ťažké ako je prirodzenosťKRISTOVEJ energie často nepochopená, dokonca aj mojimi najbližšími priateľmi alebo „učeníkmi“. Ako ľudská bytosť, ktorousom bol, som sa niekedy stával zúfalým a pochybujúcim o hodnote Cesty, pre ktorú som sa zaviazal. Cítil som že svet nie je pripravený na KRISTOVU energiu. Cítil som, že jej podstata nebola rozpoznaná.
Ježiš bol vo svojej dobe skutočne priekopníkom.

Úloha Pracovníka Svetla, ktorú na seba Ježiš zobral, bola ťažká...

Přidat nový příspěvek