Re: OOKC

Lux | 01.06.2013

Ahoj udo,

badám, že všetky cesty vedú do Ríma, presnejšie do Heliopolisu..☼
Keď som sa pred krátkou dobou z iniciatívy Hoxa dostal na tento web, tak mi hneď trklo do očí, že tu visí MIM, a teda že si duchom prítomný, hoci si tu nebol ešte "zmaterializovaný".

Lux a Pravda sub. je jedná a tá istá duchovno-materiálna entita a vysvetlil som v diskusii, prečo som si zmenil kód.
Trochu som nepochopil, kde sa mám ozvať, tak sa hlásim takouto formou.
Bola otázka času, kedy sa aj v česko-slovenskom priestore vytvorí nejaký klub voľno- , či jednomyšlienkárov , ktorí sa budú chcieť posunúť ďalej v chápaní vecí medzi nebom a zemou.
Keď som narýchlo prebehol DVTR, tak vidím, že je to už kvalitatívne nad-KOB-vská úroveň Slovenského Prediktora a podľa nulovej diskusie k informačnému jadru KOB to pre mnohých bude skutočne práca nad sebou samými a bude dlhšie trvať, kým si to dokážu správne zobraziť a prepojiť.

Ja osobne nemám žiaľ z dielne VP preložené ani nič v šuplíkoch, ani v compe. Gro držím v hlave, mám nejaké rukou napísané poznámky a v prípade potreby si pozriem adekvátny zdroj.
Teraz cez víkend som si vyhradil nejaký čas, že začnem s tvorbou materiálu ( ktorý som sľúbil ) s tematikou Boh. So štruktúrou asi formou zjednodušeného vývoja duchovno-materiálnej podstaty človeka, ako sa u našich predkov postupne menil obraz Boha cez vývojové náboženské systémy, kde došlo k zlomu, že žijeme dnes v takom zvrátenom systéme, podstatu ako sa pritom vytvárajú egregory a riadiace matrice, ako sa potom na základe nich tvorí egregoriálna mágia, formuje kolektívne podvedomie, ako sa potom vytvára daná kultúra, ako sa formuje a riadi tlupa a k čomu to celé vedie. Na príklade vývoja hist. judaizmu a kresťanstva vysvetliť ako sa vyformovali 2 triedy otrokov s rôznym určením, aby ľudia pochopili, že aj tzv. židia sú len otroci 1. triedy pyramidálneho tlupo-elitárneho systému, ktorí zďaleka nemajú na tzv. Konceptuálnu moc a teda ani oni, ani masoni so svojou poslušnou a výkonnou hierarchiou, nemôžu byť za nejakým globálnym židomasonskym sprisahaním, ako sa to rado na alternatívnych weboch zveličuje a hysteričí.
Forma by bola menej terminologicky puritánska, ale s vloženými terminologicky správnymi definíciami, aby si to dokázali prepojiť, či už s MIM, alebo teraz s DVTR.

Aký máš na to názor ?

Přidat nový příspěvek