Re: Re: Těším se!

taurus | 30.05.2013

Ahoj Lux.
Vidím, že jsi se rozhodl nezaměřovat se na vybraná témata, ale vzít všechno "z gruntu". Souhlasím s tebou. Analitika KOB je poměrně složita na vstřebání, mimo jiné také proto, že je psána složitým jazykem. Máš pravdu, že dost lidí tady ještě tápe, vždyť materiály a přednášky jsou převážně v ruštině. Přiznám se, že i já jsem si původně myslel, že se obejdu jenom s povrchním seznámením se s KOB, ale časem jsem pochopil, že by tato koncepce si zasluhovala hlubšího studia a je veledůležita pro pochopení jak současné reality , tak i minulostí a dává velkou nadějí pro budoucnost. Beru jí jako životodárný potůček, který se časem promění v "полноводную реку", která se vleje do moře a naplní ho pozitivní energií. Doufám, že tento proces bude nakažlivější, než všichni víry dohromady, které pro nás lidstvo vytvářejí západní laboratoře ve snáze nás zahubit a z těch, kteří přežijí, udělat bioroboty.
Domnívám se, že zde na stránkách se vytváří silný egregor, který sem přitahuje čím dál, tím víc lidí, jako kdysi mě a dnes i tebe. A jsem tomu rád, že nestojíme na místě a věřím, že společně dokážeme víc. Je to nakonec zcela přirozený vývoj - vždy v době ohrožení se lidé snažïly najít k sobě cestu a hledat podporu jeden v druhém.
Ty máš oprotí nám náskok v pochopení a zvládnutí teorie a víš, aspoň částečně, jak jí aplikovat v každodenním životě. Ty nám pomůžeš posunout se dopředu, my zas pomůžeme někomu jinému. A takhle je to správné.

Přidat nový příspěvek