Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hox,

popolvár | 24.05.2013

...skúsil som si to, prvé co mi zaznelo v mysli bol cerv, cervivý, pri docítaní príspevku si mi to potvrdil. Vela vysvetlení je na "vedy.sk", dá sa tam vela pravdivého nájst, aj ked je potrebné s touto stránkou byt opatrný, v niektorých smeroch je dost manipulacná. Je nutné pouzit sedliacky rozum - "zdravomyslie", nehltat vsetko nekriticky. Najzaújimavejsie veci boli v úvodných clánkoch najmä v tých o energetickej stavbe tela. Je pravdivý ich pohlad na rozdielnost rás (biela, sivá, zltá, cervená, cierna), co sa týka poctu, farebnosti a dislokácii hlavných cakier a poctu kanálov vnímania. Preto bezvýhradné akceptovanie východných, rozumej cínskych - zltej rasy, ucení o fungovaní a energetickej skladbe tela je pre nás zavádzajúce (asi preto je tu v Európe tak masívne propagované). Ale vdaka tejto stránke som sa cez rozne odkazy dost nasmeroval na rustinu, zacal som na youtube sledovat ruské filmy v originále, momentálne fungujem na kompe tak, ze pokial surfujem po nete, cítam diskusie, alebo spracúvam nejaké materiály, tak ako zvukový podmaz si pústam ruské pesnicky (Ljube, Pelageya, Donských kozákov...) Aj teraz spracúvam túto diskusiu do ucelenejsieho a zhustenejsieho textu. To posielam dalej priatelom, ktorým som uz poposielal MIM4, udove príspevky, nech sa vzdelávajú a nech je nás viac, aspon to 1-2% populácie.
Mozno by bolo dobré navstívit nase rustinárky zo skolských liet a poprosit o preklady ruských zdrojov (aj tak sa mozno na penzii nudia).

Přidat nový příspěvek