Re: Ad Kanzlerakt

Lin | 23.04.2013

Nikito, moc děkuju za objasnění. Někdy mám pocit, že už mi hlava nic nebere a že už nerozumím ničemu... :(
Včera jsem se pokoušela na kremelských stránkách najít to, o čem píšete. Našla jsem sice záznam z konference, ale asi to nebude ten pravý, protože jsem nebyla schopná vysledovat popsanou situaci. Možná je to tím, že ruština je tam dost odborná a navíc z oblasti ekonomiky, které skoro nerozumím (emitenty, rezervy....) Kdyby to šlo, dejte mi sem, prosím, odkaz.
Abych byla konkrétní, o tom "kanzleraktu" jsem se dozvěděla teprve nedávno - a "náhodou", v souvislosti s právním postavením celého státu Německo (byl o tom článek). Takže jsem gůglila - a vygůglila nějaké německé stránky, kde říkali, že "vedení" zuřivě existenci něčeho takového popírá, ovšem to, co se děje, potvrzuje opak. Víc jsem se tím nezabývala... jen jsem si řekla, že Němci jsou na tom s "nezávislostí" stejně, jako ostatní "demokratické země", obzvláště ty "vyspělé západní".
Na video s Fursovem se teprve dnes podívám - a uvidím, jestli z toho budu moudrá.
A to "veselo" se nám docela "pěkně a od podlahy" rozjíždí...

Přidat nový příspěvek