Veterán GRU I.I. Parinov: "PUTIN JE NEJVĚTŠÍ PROJEKTEM ZÁPADNÍCH ZPRAVODAJSKÝCH AGENTUR"

Já + | 05.03.2013

Putin byl schopen zachránit zemi od zotročení Američany? Američané potřebují jedno - ruský trh! Ruský trh, kde mohou nakupovat suroviny a kde mohou tlačit produkty.
Američané dosáhli svého cíle!
Poprvé v historii!
Díky Putinovi!
Dnes, Rusko si kupuje ze všech Američanů a žije jen pro zboží v USA!
Ne? Není to tak? To je nesmysl co mluvím?

nterview II Parinov skončilo tím, že říká: "Vždy jsem bojoval za zájmy Ruska. Na rozdíl od nepřátel Ruska a amerického agenta V.V. Putina. Nepřestanu bojovat. A já věřím že jednoho dne ruské orgány přinesou tohoto zrádce k čisté vodě, když bude rozhodovat o jeho osudu vojenský soud! "
http://translate.google.sk/translate?sl=ru&tl=cs&js=n&prev=_t&hl=sk&ie=UTF-8&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fvia-midgard.info%2Fnews%2Farticle%2Fveteran-gru-ii-

parinov-putin-samyj-krupnyj-proekt.htm
Putin - charakter velmi odlišného druhu. Je narozený v nejliberálnější slova smyslu, to znamená, že osoba, která se ruský lid a Rusko nenávidí, pohrdá a obavy. A tento nepřítel Ruska - na rozdíl od Jelcina, jeho extravagantní antics rozcuchaný gentleman. Putin - nepřítel inteligentní, trpěliví, uvážlivý, plynulý v umění ideologické krytí, cool a naprosto nemilosrdný. Putin je obzvláště nebezpečná, protože je liberální až do morku kostí, ale poslední škola v jedné z nejsilnějších zpravodajských agentur na světě, a nyní používá příslušné dovednosti a schopnosti proti Rusku, aby se ho zničit. Jelcin byl krutý tyran jako impulzivní. Putin krutost, to je chladnokrevná krutost vivisekatora, které způsobí, že oběť vázána ke stolu, hlubší škrty a s profesionální lhostejností nereaguje na její výkřiky, ale v případě potřeby, lze přesvědčivě vylíčit sympatie. To je, jak se pan Putin zničit Rusko.
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=sk&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.sk&sl=ru&tl=cs&u=http://via-midgard.info/news/article/14812-putin-yeto-egor-gajdar-s-licom-nikity-mixalkova.html&usg=ALkJrhj3pOWXQUZisvRK38e8PdqwcawkwQ

Přidat nový příspěvek