Re: Bum!

taurus | 25.02.2013

Lin, nikdo nesliboval snadné vítězství. Před rokem to vypadalo skoro beznadějně. Poslechni si Fedorova, zrovna v diskuzí jsem na to dál odkaz. Dva až tři roky - říká Fedorov, bude vrdý boj.
Američané nedají nic zadarmo. I když slabnou, tak je to pořád světová velmoc, která má pozicí mnohem silnější, než Rusko. Podívej se na Němce, také jsou jenom kolonie, dokonce na svém území mají sizí vojska a k suverenitě se snaží probojovat už víc, než 40 let a pořád jí nemají.
Teď teprve bude nejtvrdší boj. Ruská vláda, krom nějakých jednotliců, celá pracuje na okupační systém. Vedou zákulisní války, hazí klacky pod nohy, ještě se můžeme dočkat i teroristických útoků. Já mám ale víru v ruský národ, který se teprve probouzí. Až se dozví pravdu, tak ho nic nezastaví, půjde to jako lavina..
Vzpomeň si na Leningrad. Tehdy to bylo jasné. Radějí smrt, než se vzdát nepřítelí. Ale tehdy býl nepřítel snadno identifikovatlný - Neměc - fašista. Až Rusové identifikují nepřítelé, bude to stejné.
Ruský kód se nezměnil a ten říká - raději smrt, než zajetí.
Dnes vztupujeme do nejtěžší fáze boje, ale také poslední.
Úkolem na naší frontě, nerozpakují se to nazvat frontou, je oslabit nepřítele jak je to jen možné. Oslabit ho můžeme jenom tím, že budeme říkat PRAVDU!
Lidé už jí začínají tu pravdu vnímat. Leva-Net také považují za ostrůvek pravdy v moří lží. Čím víc takových ostrůvků,tím dříve přijde vítězsví. Jsme zde vlastně jako partizaní. A v občanské válce partizanské hnutí je hodně důležité. Nebojte se dát svým známým adresu těchto stránek. I když lidé nebudou s námi souhlasit hned, tak se sem několikrát podívají a potom budou i našími spojenci. A čím víc nás bude, tím dříve zvítězíme! A my Zvítězíme, o tom nepochybují!
P.S. Hodně patetické, já vím, ale jnák to neumím.

Přidat nový příspěvek