generál Viktor Filatov, 15.01.2009

m | 19.02.2013

Roku 1993, se strany prospektu Kutuzova v centru Moskvy, zničeho nic, objevily se tanky. Vybafly obláčky dýmu ze svých motorů a zastavily se 200 metrů od Domu Vlády. Čtyři z nich na mostě Kalinina, byl jsem metr od nich, dalších šest na Nábřeží Tarase Ševčenka, a klidně, jak na cvičení, zamířily a spálily Dům Vlády Ruska i s tisíci tam lidmi a s počítači. Pak, jak po slavnostní přehlídce, vyfrkly trochu modrého kouře mně pod nos a odjely po prospektu Kutuzova. A my jsme sbírali raněné a mrtvé.
Podle mých údajů, zabitých bylo 6 tisíc, raněné nikdo nepočítal, ale podle vojenských počtů ve válkách bývá 10 raněných na jednoho mrtvého. Co to bylo za tanky vám nepoví ani Gračev, tehdejší ministr obrany. Nepoví též nic o posádce těch tanků, 200 metrů od domu vlády.
Tím začala děsná epocha finančních oficírů Rotschilda : Aveny, Berezovského, Abramoviče, Lifšice, Jasyna, Čubajsa, Chodorkovského, z New Yorku přilétl bandita chasid, chabadnik a tzadik (????) Lazar...
Pár hodin před příjezdem těch deseti tanků mluvil jsem s generálem Kuzněcovem, tehdy velitelem Moskevského vojenského okruhu. On mne ujišťoval, že žádné tanky v Moskevských ulicích a podchodech nejsou a Kontimirovská divize má tanky ve svých boxech, žádný nechybí. Zřejmě sám neví, odkud přišly ty tanky a kdo v nich byl.
Takové známé-neznámé tanky s neznámou posádkou vytáhnou na Kyjev například z Bělgorodštiny. Budou mrtví, mnoho mrtvých. Tak se připravuje pro Ukrajince "stín iluzorního rozjednocení". Ukrajinští sionisti už stěhují vojska k administrativní hranici s Ruskem. Tanky Kantemirovské oblasti budou v tu chvíli stát ve svých boxech a nikoho to už nebude zajímat, neboť gojové budou pohřbívat nešťastné oběti. Cílem Světové sionistické říše je - přes Everesty gojských mrtvol - vybudování komunismu-sionismu, kdy na planetě zůstane jen "zlatá miliarda" gojů-živočichů k obsluze vyvolených.
Už jsem psal o falešných dolarech Rotschilda. Roku 1992 v Leningradském přístavu přistál konvoj, jehož kontejnery se okamžitě rozvážely válečnými letadly rychlostí 900km/hod po celé Rusi a bývalém SSSR až na Čukotku, Kamčatku a Sachalin. Mírou falšdolarů Rotchilda je kontejner. Do Moskvy šlo 1000 kontejnerů, do Peterburku také 1000, do Jekatěrinburku 1010, do Vladivostoku... (podle různých informací počet může se různit.)
Na místech určení už seděli připraveni finanční oficíři Rotschilda a okamžitě pekli, jak makové buchty, soukromé banky. Starostou Leningradu byl Sobčak, jehož pravou rukou byl Putin. Znal Putin něco o tom, co obsahují ty kontejnery? Sobčaka už se nezeptáte. Snad poví něco jeho dcerka nebo žena?? Já měl informace o kontejnerech falšdolarů Rotschilda od starších oficírů ministerstva vnitra - v té době jsem byl šéfredaktorem magazinu Situacia, což byl orgán tohoto ministerstva.
Jsou tomu 4 roky, prokuratura jaksi "vyžadovala" 5 milionů dolarů od bandity Nevzlina. Ten, když to v Izraeli uslyšel, rozchechtal se hlasitě : 5 milionů? Já mám poschovávané miliardy a nikdo nikdy je nenajde. Dost pro sebe, své děti, vnuky, pravnuky... Bush, Cheynay, Lukašenko, Nevzlin, Berezovskij, Chodorkovskij a různí Friedmani...
Možná že je to dobrá věc, jestli Putin o falešných dolarech věděl. Jestli věděl, má v rukou zbraň. Takové lidi Rusko potřebuje. Slyšel jsem, že za rok 2008 zloději-sionisti vyvlekli z Ruska 50 miliard dolarů. Ať jdou s pánem bohem! Sami přivezli ty papírky, sami ať si je odvezou - na vytírání do londýnských toalet. Odvézt si ruskou ropu do Londýna nebude tak snadné. Vymění-li Amerika své dolary za "Amero", máme v Rusku možná šanci : falešnými dolary skoupenou zem sionisti budou muset vracet.
Rotshild posadil na křeslo "US Fragmentu" své Imperie loutku Obamu. Obama je tak trochu barevným židem. Po mámě. Být židem po mámě - pozdrav od Mojžíše. Být jím po otci - pozdrav od krále Davida. Pravověrným židem však podle všech kánonů Tory být nemůže. Mesiáš nebude ho křísit z mrtvých, až před koncem světa sestoupí s nebes na svatou horu Sion v Jeruzalémě. (článek Michajla Nazarova zde). Obama může být pouze "tame".
Všichni sionisté jsou "tame". Aby se mohli spojit s orthodoxními židy, někteří sionisti sami sebe zvou "věřícími sionisty". Pokud bůh spí, proč by čert nerejdil ? Proč by ne i "věřící komunisti"?! I tací bývali, nosili kipu-baret "No passaran!" a hrozili zatknutou pěstí. A nosí ti sionisti-komunisti ručně vyrobenou kipu, orthodoxními židy zvanou háčkovanou, vázanou. Lužkov-Katz za tím účelem přizpůsobil koženou kipu, říkáme jí "jarmulka Lužkova". Ostatně, jak se vám líbí modrý baret OSN? Má barvu vlajky sionistické partaje Říše a je to vlastně kipa-baret.
Komu bude sionista Obama vládnout? Nikoliv Americe, nýbrž planetě. Obama je pouze ledová kra v oceánu. Čtěte Toru, ale bez Mesiáše. Čtěte Trockého, tam najdete, jak bude vládnout barevný žid. Celý trockismus by se dal shrnout do brožurky o sionismu, je to populární výklad programu, ideologie a filosofie sionistické strany. Napřiklad Rusko tam bude "rybou-fisch", hlavním jídlem na stole, za kterým budou popíjet sionisti a chasidi.
Rotschild nyní podle verze sionistů je Mesiáš. V jeho říši neexistují favoriti, nezaměnitelní a tím spíše nedotknutelní... ŘÍŠE NADE VŠE !

Přidat nový příspěvek