pro Pavla

Lin | 05.02.2013

"Spravedlivá reakce", když mě nazýváš jeho zhrzenou milenkou? Krucinál, to mě asi znáš líp, než já sama - nebo jsem ten vztah s ním asi prospala... :-))
A ona "myšlenková debilita" se nevztahuje na Chobota - vztahuje se k fandům, o kterých tam píšu. Víš, pokud jsem do napsání svého prvního komentáře cítila k Chobotovi "jen" odpor, nyní, po "myšlenkové expanzi" jeho fandů, se mi přímo zhnusil.
Vžyť ty sám jsi vůbec nepochopil, že smazané nebyly nějaké "odkazy na Zvědavci" (ty tam pořád jsou, tam odtud jsem si je vytáhla, nemám žádný soukromý archiv, kde si ukládám to, co kde píšu a na co odkazuju), ale ty odkazy vedly na Chobotovy stránky, kde je dneska to, co tam ještě v r.2009 bylo, smazané.
Našla jsem ale při tom svém hledání ještě některá videa u Šorflové, ta smazaná nejsou a jsou z r. 2010. Tam třeba nazývá Hitlery Clinton "nejprozíravějším politikem" - a jiné "perly" - třeba to, jak "propátrával Írán a našel jenom zlo" nebo jak "sametová revoluce byla v režii světlých sil" nebo "jak mimozemšťani sestřelili Putinovi jeho bulavu a dali mu tím poslední varování"....
Řekl sis o to - já původně nechtěla už nic "jitřit".
No...a jen pro tvou informaci, co vím a nevím o Chobotových aktivitách v Peru....
Není jediným, kdo tam působí. Můj dloholetý kamarád tam jezdí celkem pravidelně (ovšem z USA), se šamany spolupracuje taky dost dlouho a ten prohlásil, že ho tam mají rádi asi jako "osinu v zadku" - protože se zponevěřuje svými "byznysaktivitami" šamanskému poslání. Prý využil (zneužil) to, co zadarmo dostal. Tož tak... já nevím... Ale kamaráda znám, takže věřím jemu.
A "soudu" se nebojím - ale díky za vyjádřenou obavu o mě. I ty žij blaze. :)
.

Přidat nový příspěvek