Tak já už jsem to tady jednou psal při jiné příležitosti.

Linc | 26.01.2013

Je to prostě pořád totéž. Podle ovoce poznáte je. Jak je to starý slogan! Jednou jsou to tzv. spisovatelé, v závorce Goldstücker a jeho čachry až někde v Kanadě. Tahle fronta se obehrála v roce 1968, tak musela nastoupit jiná. V roce 1989 to byli tzv. herci, divadla, stávky divadel a žvanění místo divadla. A samozřejmě, vždycky je to potřeba zabalit do studentského obalu. Ten funguje neomylně vždycky: "Hele, vole, je to dneska večer, rozumíš. Tak přijď, ať je nás co nejvíc. Bude tam i (X.Y. - možné doplnit kohokoliv...). Herci už jsou dneska taky profláknutý. V minulých letech se tedy vytvořil smíšený orchestr všech možných profesí, který jeden osvícenec začal nazývat "petenti". Ovšem to už je také nejméně deset let, a tito lidé jsou také zprofanovaní anebo se jim do toho prostě už nechce, protože každý už jejich mínění zná dopředu. Jsou vláčeni na internetu a každý průměrně vzdělaný si umí spočítat, pro je tam ten jejich podpis. Přichází na řadu tedy nová vlna, Schwarzenberg 2013. Tentokrát je to např. madam Illnerová, ta se v minulosti zatím nijak nenamočila, do fronty musela naskočit i Rottrová, nic nepomohlo. No a samozřejmě oskaroví Svěráci. Nechci exhibovat, ale termín neotrockisti, řekl bych, že sedí dokonale. Byl to Lejba Bronstein alias Trockij, kdo chtěl internacionalizovat svět prostřednictvím atlantických sil neboli rothschieldů, kdo chtěl zlikvidovat národy. A byl to Stalin, který sledoval vlastní koncept a nechal mu rozsekat hlavu cepínem. Takže - já bych řekl, je to až fantasticky jednoduché, vědět dopředu, kdo se za koho postaví. Dnes je na internetu celkem zásadní zpráva o Schwarzenbergovi, který říká: Musíme počkat, až lidi nebudou mít co žrát a pak začnem rozdělovat majetky. Dobrý, ne?
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Toto-se-nemelo-dostat-ven-Svedectvi-odkryva-sokujici-slova-Schwarzenberga-260756

Přidat nový příspěvek