myslím si o tom:

Efka | 06.07.2013

nevím nevím..myslím,že by si to jen tak někdo nevymyslel jen proto,aby zastrašil děti nebo rodiče.Dnes žijeme v době,kdy se potrava skládá z 90% čehosi a zbytek je korení aby to mělo tvar a vůni toho,na co máte chut.nepotřebuje děti na to,aby jednou živily své rodiče,jako tomu bylo doposud...a vzhledem k tomu,že u nás v republice rozkradli co se dalo a dnes nemaji už z čeho kopat,tak kopou hroby dětem,které si seberou na darování orgánů těm,ze kterých něco kápne.A to píšou i v Bibli..Ježíš příjde se svým otcem až se synové vzepřou svým otcům-to je to že "dítě může všechno" a budou brát plačící děti matkám..je to jen další z polnic popsaných v bibli jako příchod konce světa.Papaláši,kteří na tom zbohatnou taky nebudou žít věčně,ale aspoň si uzijou toho,co sami nakradou.Já jdu sbalit krosnu konzerv,náhradního prádla a nejdůležitějších věcí a jestli to u nás takhle propukne tak utíkám do lesů.děti si VZÍT NENECHÁM!!!už to,že prezident mění ústavu,změní tím uplne všechno.Největším zdrojem pro "kořist" jsou linky důvěry,kam dítě zavolá,postěžuje si na hádky mezi rodiči a už ho mají.Obdivuju lidi,co tady píší komentáře,že jsme paranoidní...asi o své děti nemají strach,nebo by aspoň měli vetsí svobodu bez nich...nevim-to podle mě nejsou rodiče,když takové věci berou na lehkou váhu.vzhledem k tomu,že v našem státě je možný všechno-když i největší zloději se můžou stát prezidenty...Dnešní lidi se zajímají jen o to,jak vypadají,jestli mají dostatečně IN auto NEJLEPŠÍ model telefonu,super gelové nehty,umělé řasy a vlastné jsou ze 70% a více dílem chirurgů...kam se poděla "lidskost"?Láska???taková co vítězí a je věčná...každej se dává každýmu,pak se rozvádí,chlapi mlátí své ženy,znásilnují své děti,dokonce prodávají své děti různým individuím..když jsem byla malá tak termín "kurva"blo označení pro tu,která se prodává..ale dneska?dneska je kurva,že nedá.všechno je postavený vzůru nohama,proto si myslím,že by se více lidí mělo zajímat o tuto problematiku,sjednotit se a bojovat proti tomu.U nás je docela velký přístup ke drogám..a proc??protože dokud fetujou,tak se nestaraj o okolní svět.Bohužel,ten svět se týká i jich,ale oni jsou pod vlivem a nemysleji na to...když mě ve škole nebavilo se učit,říkali,že jsem líná...dneska???jsou hyperaktivní a potrebujou odbornou pomoc.jakmile jsou v rukou odborný pomoci,je to jen otázka casu,kdy nám dítě vezmou..já se bojím.asi jsem srab,le jsem jen člověk,milující matka.a nedovolím nikomu,aby mi rodinu vzal.oni jsou mi vším a žádné peníze mi je nevynahradí.

Přidat nový příspěvek