mé svědecké svědectví

Bishop Berry Smith | 28.03.2018

Jsem pan Martin v mém jménu. Žiji v České republice, chci použít toto médium, abych varoval všechny žadatele o úvěr, aby byli velmi opatrní, protože jsou všichni podvodníci. Před několika měsíci jsem byl finančně napjatý a kvůli mé zoufalství jsem byl scammed několika online veriteli. Skoro jsem ztratil svou naději, zatímco můj přítel neodkázal na velmi spolehlivého věřitele, nazvaného biskup Berry Smith, který za 24 hodin bez stresu půjčoval nezabezpečenou půjčku ve výši 1 000 000 Kč. Pokud potřebujete jakoukoliv půjčku, kontaktujte ho nyní: bishopberrysmith@gmail.com Používám média na upozornění všech právníků na úvěr, protože jsem se dostal do rukou podvodného věřitele. A nechci, aby můj nepřítel prošel takovým peklo, že jsem prošel rukou těchto podvodných on-line věřitele, také chci, aby mi pomohla předat tyto informace ostatním, kteří potřebují půjčku hned. Dostanete také svůj půjčku od biskupa Berryho Smithe, modlím se, aby mu Buh dal dlouhý život, kontaktujte ho nyní na adrese bishopberrysmith@gmail.com a půjčuje vám 2% úrokovou sazbu.

Přidat nový příspěvek