mé svědecké svědectví

Bishop Berry Smith | 25.02.2018

Ahoj všichni čte tento pravý příběh mého života. Jmenuji se Monica České republiky, matka s dvěma dětmi. Zapojil jsem se do tolika podvodníků na internetu a tvrdě pracujeme, vyděláváme peníze, chtějí konsolidovat půjčky do jedné věrné noci, modlíme se a věříme, že mám ve skutečnosti, že mám Bůh, že společnosti poskytující kreditní karty na internetu jméno biskupa Smith Berry, e-mail bishopberrysmit­h@gmail.com mi pomohli s kvalitou 1000000 Kč po osmi měsících v kontaktu s mnoha falešnými věřiteli na internetu, prosím, moji lidé, buďte velmi opatrní, abyste získali půjčku bez záruky poplatky předem nebo potvrzení, že společnost je důvěryhodná. Úvěrová společnost mi přišla k záchraně, když jsem to nejvíc potřebovala, nejdříve jsem jim nikdy nevěřila, ale po splnění svých požadavků jsem byla šťastná žena. Jaká je nejdůležitější věc v životě. Dnes si upevňuji svůj dluh a jsem také hrdý na svůj vlastní byt. moje matka a dva přátelé využili této nabídky a také chtějí, aby svět těžit z této velkorysé nabídky. Toto je můj osobní e-mail monikakrajcio­vage@seznam.cz a družstevní záložny, které mi zde pomohly, je jejich kontaktní informace bishopberrysmith@gmail.com

Přidat nový příspěvek