+447087668436

Bishop Berry Smith | 13.09.2017

Jsem paní Martina jménem. Žiji v Ceské republice, chci použít toto médium, abych upozornil všechny žadatele o úver, aby byli velmi opatrní, protože jsou všichni podvodníci. Pred nekolika mesíci jsem byl financne napjatý a kvuli mé zoufalství jsem byl scammed nekolika online veritelu. Skoro jsem ztratil svou nadeji, dokud muj prítel neodkázal na velmi spolehlivého veritele, nazývaného biskup Berry Smith, který mi za 24 hodin bez stresu pujcil nezajištenou pujcku ve výši 1000000 Kc. Pokud potrebujete jakýkoliv druh úveru, kontaktujte jej nyní: bishopberrysmith@gmail.com Používám toto médium k varování všem žadatelum o pujcku, protože jsem se dostal do rukou tech podvodných veritelu. A nechci, aby muj neprítel prošel takovým peklem, že jsem prošel rukama tech podvodných online veritelu, chci také, abys mi pomohl predat tuto informaci ostatním, kterí potrebují pujcku hned. Dostanete také svuj úver od biskupa Berryho Smitha, modlím se za to, aby mu Buh dal dlouhý život, kontaktujte ho nyní na adresu bishopberrysmith@gmail.com a poskytnete pujcky za 2% úrokovou sazbu.

Přidat nový příspěvek