Re: Re: Myslím si něco o sáních a o pumpě na ně.

Havran | 30.11.2012

Du, v běžné praxi by to šlo a určitě by tomu tak bylo. Ale v programu musíš být politicky korektní, tedy o pijavici by jsi se měl postarat taktéž korektně. Ber logicky, před tebou je velká ledová pláň, ale nad tebou je několik satelitů, které sledují každý úder tvého srdce
...nejede náhodou tahač pomalu?? ptá se vyšší důstojník na orbitu. Nu což, trochu mu nasněžíme..a už na klávesnici zadává souřadnice.

Náčelníku, neblázněte, zrovna tam vaje 80km větřík, ..říká nižší důstojník. Z "osoby v zájmu" na saních bude jedna sněhová koule!! Přece byste nechtěl, aby vás někdo napsal do protokolu ..

Mlčte, nižšij! Kdo by mě tam psal, když jsme tu tři, já, vy a a Abrahamič spí... Jak to tedy udělat, abychom to tomu tahači ještě víc znepříjemnili? Ptá se velící.

Mám nápad, náčelníku. Vyšlete paprsek myšlenky do mozku osoby zájmové, že chce čerstvé jahody...
...
Héééj, ty, co táhneš ty saňééé, daj mi jahody!!!
(tahač bohatýr neslyší přes vítr a beranici přes uši)
Héééj, ty, co neviš co chcu??? volá náklad a chce kopnout nohou. V tom zjiťuje, že sice kope ale není čím a přikrývka se ani nepohnula. Navíc je zima a je chuť na jahody. (o noze výše).
...
Náčelníku, zájmový objekt se snažil navázat kontakt, ale nemáme emocionální změnu pulzů srdce u objektu z podřízené skupiny.

Přidaj větra, nižšij!!! Dostaneme ho k rozumu, aby slyšel....a sám zadá na klávesnici hodnotu mírně nadnormativní... no co, kontrolka ještě nebliká.
...
héééééj, tyyy!!!! chroptí náklad na saních..už nefungují ani ruce, jen si myslel, že jen volá...byl to pokus o volání do vychřice???
Proč ten posraný tahač pořád jde? Copak nevidí, že jsem na tom špatně? Nemůžu hybat ani rukami ni nohama!!!Navíc ta mučivá chuť na čerstvé jahody..náklad kleje, nadává, proklíná, ale jeho nadívky poliká jen skučivá vychřice...
...
Mám to 12600 kroků, s tím, že je vyšší sníh, to bude o 20% navíc...no, už tam budu, alespoň si rozdělám čaj.
Uvažuje po cestě tahač sání. Dnes se tam nahoře samí čerti žení.. možná bych tam byl dříve,kdybych se na sáně vykašlal...ale ne, to nejde, musím...slíbil jsem, že ty sáně dotáhnu...mám na nich spoluobčana.

----
jak dál? :)


Přidat nový příspěvek