Re: ..

Radomír | 07.11.2012

Tvůj odkaz jsem ještě neotevřel, teprve se na to chystám. K článku si přesto troufnu něco říct.
Jsem přesvědčený, že Medveděv je Putinův člověk a ne jeho nepřítel. Možnost Putinova domácího vězení odmítám, chorobu beru jen jako možnou zástěrku.
To, že se ledy hnou právě v tomto období, bylo jasné delší dobu. Prezidentské volby v Rusku a ve Státech jsou (byly) sice významné, ale to, na co se čeká, je významný sjezd KS v Číně (snad zítra má začít). Má být zvolený nový vůdce Číny a Čína je klíčem. Proto se čeká s útokem na Irán, proto byly dočasně pozastavené "události".
Volby v USA byly nejméně důležité. Tam už bylo rozhodnuté předem. V Rusku měl být prezidentem někdo jiný, Putin byla čára přes rozpočet, nyní to budou mít zombíci těžší v tom, co stejně dávno chystají. Ale Čína - ta je jazýčkem na vahách.
V pondělí jsem si poslechl dlouhý rozhovor Daniela Solise s Antonínem Baudyšem. Obou pánů si vážím, jejich pohled na události je blízko mému. A to, co si myslí oba pánové, mi potvrzuje to, co jsem již dříve vydedukoval a výše popsal.
Dopuručuju poslechnut si, je to velmi inspirativní, nenechte se odradit nezajímavým začátkem:

http://www.outsidermedia.cz/Debatni-klub-Antonin-Baudys--Daniel-Solis-1.aspx

Přidat nový příspěvek