strašne rád by som

dusan | 16.10.2012

nie som klasický ekonóm, no ale ak si predstavím 20 percent dane, 20 percent dph, socíálka, dôchodok ktorý nedostanem, zdravotka taká že si musím robiť byliny + pladtiť akupunktúru a neviem čo na to aby som mohol platiť aj byrokratov v zdravotkách ...jaj.... koľko dní chodím do práce aby som udržal stroj v chode, no a to nehovorím o tom že keď si požičiavame peniaze ako štát sa to nepriamo odráža v cenách, takže zrelý odhad 60 percent, áno strašne rád by som sa prebúdzal v štáte kde by sme robili na seba a viem že za pár rokov by sme sa postavili na nohy /to bola hlavná výhoda socializmu - čo si robotnícka trieda vyprodukovala to si rozdelila až na malé výnimky/, no deklaráciami sa to začína a povečšine končí, tí ktorý vyhnali ľudí do ulíc to pripravovali roky, treba vedieť veľa vecí - a robiť na nich, napr. ako odstrániť vnútroetnické bariéry/medzi napr komunistami a katolíkmi ..../, ako vybudovať etnickú hranicu /entikum ktoré je otvorené ako sorosova opensociety je veľmi náchylné na ovládnutie zvnútra/, čo robiť aby tú revolúciu nehijackly, čo potom - ak nevieme kde pôjdem, skončíme tam kde sme boli, čo s ľudmi ktorí robia proxy tým čo to organizujú .... atď atď ....du

Přidat nový příspěvek