Re: Re: Re: Re: Re: hoxovi

swarg | 14.08.2012

Nelogické reakcie? Tento článok je celý nelogický, zvlášť ak uvádzaš, že nepíšem nič nové. Dušan píše, že centralizmus je "bomba vec" a hneď nato napíše, že bez inštitúcii. Centálne plánovanie bez inštitúcii-e neexistuje a v opočanom prípade by sa nemohlo jednať o centrálne plánovanie. Väčšiu nelogičnosť treba hľadať. Ty ho cituješ a tvrdíš, že v tom nič nelogické nie je a že nič také netvrdí ako si napríklad tvrdil s Warbargum, potom zase s týmto jeho výrokom a nakoniec zase konštatuješ, že ja o koze a ty o voze? Tak kto je tu nelogický? Škatuľkuješ a strániš v diskusii Ty, to že sa Ti nepáči môj konfrotačný štýl je v súvislosti s citovaním dušana a následnými závermi z Tvojej strany že nič také netvrdil jasný príklad. A následným konštatovaním, že mu nestrániš ukážka, kto tu diskutuje o koze a odporuje sám sebe.

a nepodsouval lidem, co neřekli, např.:

"Ak si nebol schopný pochopiť ani toľko, že Paul Warburg.."
- "dusan" nikde Warburga nezmínil

"..verím, že tak ako teraz blúzniš o socializme a predtým.."
- "dusan" napsal: "ja som bol tiež odporcom socika"

o jakém blouznění tu mluvíš?

Takže záver je, že nelogický si to konfrontoval Ty a môj štýl zase nebol vulgárny a nijak ináč nenepadal pravidla diskusie v súvislosti s tým čo si uvádzal, že tu tolerovať nebudeš.

Přidat nový příspěvek