Re: Re: hoxovi

Hox | 13.08.2012

opět, nějak nechápu, proč si začal s tím konfrontačním tónem a proč se do něj místy vracíš. Jestli článek vidíš jako konfrontační, jak chceš, ale budiž, ale do osobní roviny jsi to přenesl až ty.

mj., citoval jsem Dušana na špatném místě, napsal konrétně - "ja som bol tiež odporcom socika, bol som štrngať, volil som kdh a sns, no postupom času sa mi otvorili oči, vrátiť by som sa nechcel pretože to tiež nebol náš systém, no ale toto - niekedy mám pocit že nás chcú zničiť"

a tvoje reakce: "Najprv si veľký budovateľ, potom štrngáš ako "tiež odporca socika", potom zase štrangáš ,aby už bol socík späť. Schyza?"

Po takové reakci se jen v duchu ptám, kdo tady blouzní nebo má problémy s pochopením psaného textu. Dušan píše A, ty reaguješ jako by napsal opak.

"dnešné priania starého socíka a centrálneho plánovania" ... nemůžu mluvit za všechny, ale kde bereš, že tady někdo, nebo tyhle stránky volají po něčem takovém? Prober se.

Piš co chceš, nemám problém s obsahem, ale mám problém se způsobem, jakým diskutuješ a se skouzáváním do osobní roviny a napadáním.

Přidat nový příspěvek