re

swarg | 13.08.2012

Načo si fandíš a ako to súvisí s tým čo tu uvádzam? Ty ma dokážeš len dojať s Tvojimi absurditami a obchádzaním reality. Navyše nikdy neodpovedáš. Stalin? Ten bol od začiatku súčasťou revolúcie v Rusku, myslím že jeho práca alebo práca s ním začala na jezuitskom kolégiu, jeho šírenie pamfletov a revolučných spisov je tiež signifikantným znakom revolucionára. Nezabudni (pochybujem, že o tom vôbec vieš), že sám stalin sa pridal na stranu boľševikov (Leninovcov), keď prebiehal frakčný boj medzi menševikmi a boľševikmi. Ja neriešim Tvoje štúdia ani rétoriky ani iných absurdít ktoré tu vyťahuješ, len aby si nebol vecný. Za druhé nespomínam si, že by sme my dvaja boli kámoši, tie oslovenia si nechaj pre Tebe podobných súdruhov. Hoovera sem neplietol nikto, Hooverov inštitút je zas niečo, kde sa archivuje materiál a kde sú dôkazy, že nevieš o čom točíš. Nebyť Anglicka, Wall Street, Fedu, US governmentu, Nemecka žiaden boľševizmus by nevznikol a zo Stalina by len Boh vie, čo zostalo. Pohanstvo-Vedizmus: Tvoj konštrukt neskutočná kravina. Sám uvádzam, že pohanstvo je názvo zavedený kresťanmi, takže logicky to mohli používať nie jeden, ale všetci patriarchovia, a ak by mňa títo čiernoprdelníci nazvali pohanom, tak to beriem ako kompliment, ale to Ti vo svojích protirečeniach nepochopíš. Plytká komparácia ostáva naďalej plytká, teraz už aj bludne domotaná, takže sa ju nechaj ako ďalší dôkaz nezmyselných slovných cvičení. Takže ak vtedy sa nedalo tak priživovať, tak treba vrátiť "vtedy", namiesto toho aby sme prevzali zodpovednosť a nápravy za tu a teraz? Že s tým budú spôsobené krachy, vyrovnávanie sa trhových nezrovnalosti na strane dopytu a ponuky pod. je len samozrejmé a ja tvrdím, že aj prospešné, ináč sa žiadna spoločnosť nedokáže rozvíjať slobodne dopredu len stagnovať na mieste v ktoromkoľvek centralizme. Ak sa vyjadruješ k téme Socializmus vs. Kapitalizmus, tak minimálne by si mal vedieť základné konštrukcie na ktorých boli budované, čo sám priznávaš, že je pre Teba španielska dedina. Bretton Woods je systém krytej meny USD tu sú jedny z principv na ktorých bol Bretton Woods postavený:

Přidat nový příspěvek