Re: Re: re

David | 25.06.2012

Nepovažujem to za nakydanie, ale za pozretie sa pravde do očí či sa nám to páči, alebo nie. Ja sa považujem za veľkého podporovatela Slovanstva jeho duchovnosti a práve preto sa celý život snažím hľadať pravdu od nepravdy. Vela článkov na túto tému je na mojej stránke napr. článok o Rsputinovi a iné. http://duchovna-veda.webnode.sk/vychodoslovanska-spiritualita-/rasputin/
Ešte v roku 2008 som v knihe "Duch sveta písal o budúcej úlohe Ruska a vzniku Euroázijského poločenstva atď.
Tiež si cením veľmi Anastáziu, tu považujem z tejto pop-ezoteriky za najlepšiu aj keď tiež v mnohých veciach s ňou nesúhlasím. Naopak učenie Sidorova a Levašova považujem za dosť odvádzajúce až vyslovene nepravdivé. Pričom Sidorov píše vynikajúco, 50% vecí je písaných do hĺbky ale ďalších 50% týkajúcich sa hlavne histórie za veľmi scestné. O každom bode by sa dalo diskutovať, to je tak úloha na týždňovy seminár. Ale na začiatok by som sa pristavil pri Roerichovi. Sidorov ho veľmi vychvaluje. Takže tam by som začal skúmanie, kto bol Roerich, čo hlásal, jeho učenie agni jogy, jeho prepojenei na teozofickú spoločnosť, na tibetské kruhy na Lenian, Stalina. Ak si dáte námahu tak k tomu nájdete aj na Internete veľmi vela materiálu. Napriklad Lenin bol považovaný Tibeťanmi za avatara. otázka je, že prečo, atď......


Přidat nový příspěvek