Re: Re: Re: Re: Poděkování

Sinuhe | 23.06.2012

Bojím se, že v epoše lži žijeme pořád a ať je náš vnitřní cit jakkoli silný bez činů a ozbrojeného odporu je k ničemu. Obávám se ale, že lidi, ti slušní a přemýšlející lidí (kterých se paraziti bojí jako čert kříže) jsou dnes natolik zblblí, starostí o živobytí, placením hypoték a všemi starostmi, které jím vládnoucí elita připravuje, že nic neudělají.Co se týče současného Ruska, já nijak optimista nejsem. Pro obyčejné ruské lidi se prakticky nedělá nic. Dneska je Rusko prostoupeno jako morem skupinami "černoprdlníků" jak jím místní říkají (výraz hlavně obsahuje obyvatelé jihu, je hanlivý a rusové vědí proč) a stát jím poskytuje výhody zrovna jako u nás cikánům. Čečenci si pořád v pohodě (i když možná v menší míře) zakládají z peněz poslaných Moskvou firmy v hlavním městě, kriminalita těchto lidi je bagatelizována. Otce přítelkyně zavřaždili v Saratovské nemocnici 3 arménští narkomani (když tam chudák ležel se srdcem, je tomu cca 2 týdny), policie se tím odmítla zaobírat. Vládní politika nařizuje nevyvolávat konflikty a vycházet těmto "lidem" vstříc. A že takový Saratov je této svoloče z Kaukazu nacpaný k prasknutí. No možná jsem zaujatý, ale mám zlé zkušenosti, do tváře se usmívají a když se otočíš, máš kudlu v zádech. Ale to jsem snad trochu odbočil, chtěl jsem tím říct, že vyčistit takový Augiášův chlív (tehdy a dnes?!) je ohromná práce.

Přidat nový příspěvek