Mám stejnou zkušenost

Pavel Nowak | 03.06.2012

Také jsem bohužel ochutnal a stejně jako Vy jsem si přečetl složení až po ukousnutí prvního a posledního sousta, teto kostelecké pochoutky. Pak to letělo do koše. Měl jsem sto chutí napsat do kostelce ale, oni moc dobře vědí co vyrábí. Takže je jim to jedno. nevěřím, že někdo ze zaměstnanců, kteří tuto dobrotu vyrábí, ji také doma pojídá.Ovšem je to jenom jejich problém, protože já po první sklenici od firmy kostelecké uzeniny nikdy a to opakuji nikdy nekoupím nic co má tuto značku. Nejsem pokusný králík a nebudu testovat další podvodný výrobek. Já to od teto firmy považuju za podvod vůči svým zákazníkům a přesně tak se k nim zachovám. Na oplátku. Podvedli jste mne a já Vám zato dávám doživotní distanc.Jako trest za svou obchodní politiku a za podvod a ohrožení zdraví. Takže už nikdy nic od teto firmy nechci i kdyby mi garantovali 100% masa. Já už jim neuvěřím, že to co nabízí je poctivý výrobek. Ne je to lež a budou to dělat tak dlouho, dokuď se k tomu lidi nepostavý takovýmto způsobem. Pak můžou vyrábět buď na sklad, nebo to uzavřít a jít dělat něco, co je bude bavit víc.Třeba chemická výroba hnojiv, to je asi tak nejbližší srovnání s tímto uvedeným výrobkem.S pozdravem Pavel Nowak Praha

Přidat nový příspěvek