Dobrý deň, všetci na tomto webe

Wenceslaus Vojtìch Simeèk | 13.04.2020

Dobrý deň, všetci na tomto webe.

Moje meno je Wenceslaus Vojtìch Simeèk, pochádzam zo slovenčiny a odchádzam do Bratislavy, chcem využiť túto príležitosť a napísať na internete o pani Patricii Kingsmanovej. jedného dňa som sa preto rozhodol znova vyhľadať pôžičku, pretože pôžička bola pre moje podnikanie veľmi dôležitá, potom som našla pani Patriciu Kingsmanovú a videla som toľko ľudí svedčiacich o jej spoločnosti a nebola som si istá, či jej pôžička je legitímna, ale rozhodol som sa poskytnúť skúsila som to a požiadala som o pôžičku vo výške 450 000,00 EUR, povedala mi všetko, čo som musel urobiť, vrátane poplatku, ktorý som musel najprv vložiť. Myslel som, že to bol podvod, ale skúsil som to, pretože som videl ľudí svedčiacich aj o nej dobré skutky, že je veľmi láskavá a užitočná, takže keď som vložil peniaze potrebné na moju pôžičku, ubezpečila ma, že dostanem pôžičku za menej ako 8 hodín alebo posledných 8 hodín na svojom bankovom účte, povedal som v poriadku a čakal som len včera Dostal som správu od môjho banke, ktorá mi na svojom bankovom účte pripísala sumu 450 000,00 EUR, a tak som ju kontaktoval a povedal jej o nej a bola rada, že som dostala pôžičku. A ja sľubujem, že každému, kto mi pomohol, budem zdieľať jej meno po celom internete s jej veľkou pomocou. Takže ktokoľvek na Slovensku alebo na celom svete, ak potrebujete legitímnu pôžičku, kontaktujte pani Patriciu Kingsman, pretože je legitímna a teraz viem, aj keď existujú falošní ľudia, ktorí sa snažia požičať veriteľovi. Pani Patricia Kingsmanová je poslaná Bohom. Každý, kto potrebuje rýchlu pôžičku, sa s ňou spojí cez Whatsapp alebo poštou, ale kontaktoval som ju prostredníctvom Whatsapp, čo je rýchlejšie. Whatsapp číslo je +1 (575) -655-0066 a e-mailová adresa spoločnosti je patriciakingsman.loans2016@gmail.com. Ďakujem a patrí všetkým, ktorí si prečítali moju správu.

Přidat nový příspěvek