Re: nabídka půjčky

Evelyn Russell | 12.12.2017

Svědectví o finančním průlomu od Boha pomocí Finančního kroužku Loan INC. (Fundingloanplc@yahoo.com NEBO Call / Text +14067326622) ...

Ahoj Jsem Evelyn Russell bydlištěm v 808 NE 19. Oklahoma City, jsem sama matka požehnaná se dvěma dcerami. Chvíli jsem hledala opravdového věřitele, který by mi mohl pomoci půjčovat, protože už nemám práci, všechno, co jsem dostal, byly to hajzlové, kteří mi věřili, a nakonec mi vzali peníze, aniž mi dali úvěr, moje naděje byla ztracena, mám zmatený a frustrovaný, bylo to pro mé rodinu těžké krmit s dobrým jídlem, nikdy jsem nechtěl mít nic společného se všemi půjčujícími společnostmi na internetu znovu. Než jsem se setkal s věřitelem, který změnil můj život a život mé rodiny Prostřednictvím člena společenství "věřitel se strachem z Boha v něm panem JASONEM RAYMONDEM, byl to muž, který Bůh poslal, abych pozvedl svou rodinu z utrpení .Prvýkrát jsem si myslel, že to nebude možné z dřívějších zkušeností, než jsem dostal svůj úvěr v hodnotě $ 135,000.00 USD za méně než 24hodinů.Takže můj poradce komukoliv, kdo tam opravdu potřebuje půjčku, je kontaktovat Finanční kroužek INC prostřednictvím tohoto oficiálního e-mailu: - fundingloanplc@yahoo.com NEBO Call / Text +1 (406)732-6622 a být finančně zrušen.

Přidat nový příspěvek