mrslaurasmithloanfirm@gmail.com

Helena | 06.11.2017

Jsem Helena jménem. Žiji v České republice, chci použít toto médium, abych upozornil všechny uchazeče o úvěr, aby byli velmi opatrní, protože tam jsou podvodníci všude. Před několika měsíci jsem byl finančně napjatý a kvůli mé zoufalství jsem byl scammed několika online věřitelů. Skoro jsem ztratil naději, dokud mi můj přítel neodkázal na velmi spolehlivého věřitele, který mi říkal paní Laura Smithová, která mi bez zápočtu půjčila nezajištěný úvěr ve výši 10 000 000 Kč za 2 hodiny. Pokud potřebujete jakýkoli druh úvěru, kontaktujte ho nyní prostřednictvím: (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com) Používám toto médium, abych upozornil všechny žadatele o půjčku, protože jsem se dostal do rukou těch podvodných věřitelů. A nechci ani, aby můj nepřítel prošel takovým peklem, že jsem prošel v rukou těch podvodných on-line věřitelů, také chci, abyste mi pomohli předat tuto informaci ostatním, kteří potřebují půjčku ihned také obdržíte svůj úvěr od paní Laury Smithové a modlím se, aby Bůh dal svůj dlouhý život.

Bůh mu požehnal navždy.

Helena

Přidat nový příspěvek