mrsstellareneloanfirm1@gmail.com

brabra | 30.09.2017

Brabra asszony vagyok név szerint. Csehországban éljek, szeretném ezt a médiát használni, hogy figyelmeztesse az összes hitelkeresőt, hogy nagyon óvatos legyen, mert mindenhol vannak csalások Néhány hónappal ezelőtt pénzügyileg feszült voltam, és kétségbeesettem miatt több online hitelezővel csaltak, akiket majdnem elveszítettem amíg egy barátom el nem hívott egy nagyon hiteles hitelezőnek, akit Stella Rene asszonynak nevezett, aki 85 000 000 fedezetlen kölcsön nélkül kölcsönöz nekem. Ha bármilyen hitre szüksége van, csak most lépjen kapcsolatba vele: {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} Ezt a médiumot használom, hogy figyelmeztessem az összes hitelkeresőt, mert a pokolba kerültem ezeknek a csaló hitelezőknek a kezében. Nem akarom, hogy az ellenségem is áthaladjon a pokolon, online hitelezők, azt is szeretném, ha segítenének nekem átadni ezt az információt másoknak, akik szintén kölcsönt igényelnek, miután megkapta a Stella Rene asszonynak nyújtott kölcsönt is, imádkozom, hogy Isten hosszú életet adjon neki.

Isten áldja meg örökre.

brabra

Přidat nový příspěvek