vigo_004@yahoo.com

James Vigo | 19.08.2017

Jmenuji se Bennett Jsem ženatý z Chicaga USA, hledal jsem skutečné úvěrové společnosti za posledních 5 měsíců a všechno, co mám tolik podvodů, věřte mi a na konci dne jsem si vzal své peníze aniž by cokoli, všechny mé naděje byla ztracena, jsem byl zmatený a frustrovaný, považuji za velmi obtížné nakrmit svou rodinu, nikdy jsem chtěl dělat se sítí Leihgesellschaften, tak šel půjčit nějaké peníze od přítele, řekl jsem všechno Pokračoval a řekl mi, že mi může pomoct znát úvěrovou společnost, která mi může pomoct jen získat půjčku od nich, oslovil mě, jak jsem za půjčku, kterou jsem nevěřila, ale snažila jsem se i pro sebe Největší překvapení jsem dostal úvěr za 24 hodin, nemohl jsem uvěřit, že jsem znovu bohatý a jsem tam Spotřebiče Bůh tyto úvěrové společnosti jako tito jsou stále v tomto podvodu na všech místech, prosím, nechte všechny tam venku Co já R v případě potřeby půjčky na vigo_004 @ yahoo.com nikdy nezklame, změní svůj život jako Mi Meno: ......... Jiné názvy: ........ Rodinný stav: .. ....... Kontaktní adresa: ......... Město / PSČ: ......... Země: ......... Datum narození :. ........ Požadovaná částka Doba půjčky: ......... Měsíční příjem: ... ...... Povolání: ......... Účel úvěrů : ......... Mobilní telefon: ......... S respektem,

Přidat nový příspěvek