Velké svědectví

Rober Luther | 24.04.2017

Velké svědectví

Dobrý den, jmenuji se Rober Luther z Lotyšska, obětí podvodu v rukou špatného věřitele, byl jsem podvod téměř 90 000 eur, protože jsem hledal půjčku na zahájení nového podnikání, můj kapitál byl nízký, skoro jsem zemřel , Neměl jsem kam jít, můj podnik byl v tomto procesu, jsem ztratil svého syna .. Nemůžu to stát znovu. Srpen 2016 jsem potkal starého přítele, který mě představil dobré ženě, která mi nakonec pomohla získat půjčku ve své společnosti, chtěla jsem to příležitost říci mému příteli, děkuji vám, Bůh vám žehnej všem, já také Rád bych využil této příležitosti, abych poradil všem matkám a jednotlivcům, aby byli opatrní, existuje tam spousta podvodů, pokud potřebujete finanční pomoc a chcete získat půjčku, která se rychle zaregistruje jen pan Roland Hilson. Rolandhils2@gmail.com kontaktní e-mail:. A můžete mě kontaktovat prostřednictvím e-mailu a kontaktovat; Robertluther@inbox.lv, pokud máte pochybnosti a pro potvrzení. Prosím, tato společnost byla pouze jednou spolehlivá a důvěryhodná.

Buď moudrý.
Děkuji mnohokrát.

Přidat nový příspěvek