Re: Re: Re: Re: Re: Řekli o Stalinovi

m | 23.04.2012

Také se píše v Uškujnikovi, že Berija byl zetěm L. Kaganoviče.
A v různých zdrojích se píše, že L. Kaganovič se Stalinem (a Leninem) byli společně již na legendárním setkání v předvěčer VŘSR s židovskými bankéři ve Švýcarsku, kam Trocký-Bronštajn dorazil s 20 miliony USD ve zlatě od J. Schiffa z N.Y.. Např. v dokumentu "Ilumináti a Rada pro zahraniční vztahy", Myron C.Fagan:
"V očekávání příjezdu Trockého Lenin ve svém úkrytu ve Švýcarsku uspořádal večírek. Hosty tohoto večírku byli vysoce postavení muži. Mezi nimi byl záhadný plukovník Edward Mandell House, mentor Woodrowa Wilsona a, což je ještě důležitější, Schiffův zvláštní a důvěrný zpravodaj. Dalším z očekávaných hostů byl Warburg z Warburgova bankovního klanu v Německu, který financoval císaře a kterého císař odměnil tím, že jej udělal šéfem tajné policie v Německu. Kromě toho zde byli Rothschildové z Londýna a Paříže, dále Lithenoth, Kaganovič a STALIN, který byl tehdy známý jako "Jesse James z Uralu.""
Důkazy o aktivní činnosti Lenina v zednářských lóžích jsou zdokumentovány, ale o Stalinovi kolují jen legendy, které nejsou podloženy fakty. O L. Kaganovičovi se jaksi všude mlčí.

Přidat nový příspěvek