Re: Re: Re: Gulagy

Hox | 21.04.2012

Těžko nějak argumentovat, když vidíš jen tu stranu věci, kterou chceš vidět. Třeba čistky v letech 37-38 byly mechanismem očištění společnosti od zrádců a degenerátů před blížící se válkou. Tím že to udělal, zachránil život desítkám milionů nejen Rusů a zachránil Rusko obecně. Stál před otázkou co dělat, aby vůbec přežilo Rusko a Rusové jako takoví. Existenční otázka. Viděl blížící se válku a uvědomoval si existenci páté kolony trockistů v zemi, a obecně přítomnost zrádců a degenerátů, kteří se projeví při první příležitosti. Věděl, že s nimi v zádech Rusko neustojí a zanikne, a zároveň věděl, že když se pokusí společnost od nich očistit, trockisté tu možnost opět využijí a rozpoutají bezpráví a teror, a degeneráti ji zneužijí pro svůj osobní prospěch (trockisté a degeneráti se částečně prolínají). Zvolil to druhé, mimochodem za to, že hlava NKVD Ježov nezabránil tomu bezpráví tím, že ty nevytvořil mechanismy, které by mu zabránily (umožnil fungování nechvalně známých tzv. "NKVD Trojek"), tak Ježov a všichni ti, kteří posílali nevinné lidi na smrt nebo do táborů, putovali vzápětí za nimi.
Tragédie byla, že nestihl očistit od trockistů vyšší velení armády. Kdyby se mu to povedlo a poslal tam kam patří několik set nebo několik tisíc zakamuflovaných trockistů, zachránil by život několika milionům ruských vojáků. Ale kdyby to udělal, byly by to dnes opět "oběti stalinismu".
Mimochodem, pracovně-nápravní zařízení byly součástí i Hyperborey, je to mechanismus vypořádání se společnosti s degeneráty. Demokracie je ve své podstatě co, systém, ve kterém se dostávají k moci převážně degeneráti a sociopaté. Dnes je u nás celá vrstva lidí, kteří nikam jinam nepatří, jsou to lidé už jen vnějškem. Buď si společnost s degeneráty poradí (společnost se tím ozdraví o jim se dá šance stát se znovu lidmi), nebo ji oni časem rozloží.
Zrovna předevčírem jsem měl s jedním takovým blízké setkání, řešil jsem situaci, kdy zavolal člověk důchodkyni s tím, zda může přijít "vyčistit koberce". Když řekla že ano, pěkně se vyptal, zda má manžela, zda bude sama doma apod., a když zjistil že bude sama doma, domluvil si schůzku. Přišel, udělal "prezentaci", vysál 1x1 metr koberce a nechal ji tam vysavač za 60.000 plus podepsanou smlouvu o koupi vysavače a o úvěru na pět let, celková zaplacená částka po pěti letech přes 101 tisíc. A teď, jaká společnost je ve skutečnosti zdravá, ta, která takového člověka podobnou činnost nechá provozovat, nebo ta, která mu odebere občanská práva a přinutí ho být společnosti užitečný po prvním takovém případu?
Stalin se pokusil očistit společnost od degenerátů, protože neměl na výběr (neudělat to by byla pro Rusko mnohem větší katastrofa), trockisté zařídili, aby při tom zemřelo i co nejvíc nevinných lidí. Smutná a drsná pravda, ale to je to, co se ve skutečnosti stalo.

Přidat nový příspěvek