Re: Díky za tyto stránky

Jaro | 30.10.2012

Uz niekolko rokov sa venujem badaniu, ktore by som nazval ako citanie roznych info a ich posudzovanie vo svojom vnutri ako o tom napisal Abdrushin. Precital som desiatky roznych diel z roznych oblasti a vedy mi vsetky tieto info integruju do pohladu, voci ktoremu v mojej dusi nie je ziadna opozicia - rozpor. Ake dokazy chce autor tejto stránky? Co je vlastne pravda? Fakty, zaznamy, nejakych historikov? Skutocnu pravdu moze clovek najst iba vo svojom vnutri. Nie su dolezite jednotlive detaily, ci do seba zapadaju alebo nie. Podstatne je vsetko konfrontovat so svojim vlastnym vnutrom a na zaklade toho v sebe najst co je pravda.
Dostat sa do priestoru vedomia kazdeho z nas a v tom vedomi podrobit prezentovane info konfrontacii. Rozum nie je ten spravny nastroj na to aby nam vedel pomoct odhalit skutocnost.
Co ste citili pri badani v danych info od Levasova? Ake pocity? Co na to vase vedomie, dusa? Skuste si odpovedat na to do akej miery je to vsetko pravda nie rozumom ale niecim hlbsim, co je v kazdom z nas. Autor tejto stranky ako keby zrazu zacal posudzovat formu namiesto obsahu. Nie je jedno kto je Levasov? alebo dalsi co to vytvorili? Nie je dolezitejsie sa zamyslat iba nad tym co vytvorili a to podrobit konforntacii so svojim vedmomim. Nie su dolezite ani jednotlive detaily ci to bolo tak alebo onak,...dolezita je hlavna idea obsiahnuta vo vedach a v tej je ten obrovsky vyznam a nasou ulohou je iba konfrontovat tu hlavnu myslienku s nasim vedomim. Aj levasov a jemu podobni su len ludia, velmi slabych kvalit ako vacsina dnesneho ludstva v porovnani so skutocnym potencialom ludskej bytosti a to ze mohli autori pri rozvijani svojich zableskov toho co uvideli , objavili podlahnut roznym vplyvom im vsak netreba mat za zle.

Přidat nový příspěvek