moje řeč

Chiron | 18.08.2012

Díky Hoxi za tento článek. Pamatuji, že můj varující příspěvek na toto téma byl zde před časem předmětem úsměvných smajlíků. Ale ukazuje se, že harrypotterovské postavičky a la Zlatoslav Lockhart a jeho kniha Mé kouzelné JÁ nejsou ničím neobvyklým. Levašov mi to dost připomíná. Ať už těmi příběhy o tom, co učinil na astrální pláni, většinou bez možnosti důkazů, ale i z důvodů typu - k čemu mi to jako duchovně a lidsky hledající bytosti - bude? Tedy ty řeči a hrdinské příběhy. No a taky ten hierarchicko patriarchární religiozní systém na čele se zasloužilým Rasputinem č.2? To už tu přece bylo x krát. Vždy s důrazem na antisemitismus, aby jó bylo jasný, s kým vůbec nemáme nic společnýho. Včetně pogromů, poštvaných na své vlastní tam dole, aby se to líp zamaskovalo. Vždy je využívali aby vytvořili mýtus mučedníka. Chudáci obyčejní Židé... Teď tedy už s vyloučením Nejvyšší bytosti, která je Vším ve všem. Jen astrální hierarchie pěkně seshora dolů... Jsem rád, že jsem se tak docela nemýlil. Pěkný den, Chiron

Přidat nový příspěvek