testimonio

sara | 18.01.2018

Jmenuji se SALIS SARA, jsem založen v Texasu v USA. Můj život je zpátky! Po sedmi letech rozbitého manželství mě můj manžel opustil, když jsem byla těhotná. Cítil jsem se, jako by se můj život chystal skončit, téměř spáchal sebevraždu, byl jsem po dlouhou dobu emocionální. Díky kouzelníkovi nazvanému Dr. Isikolo (isikolosolutionhome@gmail.com) jsem se setkal online. Jeden věrný den, když jsem procházel internetem, někteří lidé svědčili o tom, že přivedl svou lásku zpět, někteří svědčili o tom, že obnovuje lůnu, léčí rakovinu a další nemoci, někteří svědčí, že může zaútočit na zastavení rozvodu a tak na. Také jsem narazil na jedno zvláštní svědectví, to byla asi žena, která se jmenovala CHERRY, svědčila o tom, jak přivedl svého manžela za méně než dva dny, a tak jsem ho kontaktoval a za méně než 48 hodin svého manžela, který jsem si myslel, znovu se vrátit a požádat o odpuštění, teď jsme šťastní všichni díky Dr. Isikolo, že je odpovědí na váš problém. Můžete se k němu dostat na emailu: isikolosolutionhome@gmail.com nebo zavolat na číslo +2348133261196

Přidat nový příspěvek