Nabídka půjčky

FORTRESS INVESTMENTS | 15.10.2017

Ahoj všichni moje jméno je Timothy candy, jsem tady, abych svědčil, jak jsem byl scammed různými půjčiteli. Potřeboval jsem úvěr a použil jsem ho od různých poskytovatelů půjček. Požádali mě, abych zaplatil nějakou částku peněz na jiném základě, ale nikdy si nemám půjčku. Tak jsem ztratil sumu 5000EURO. Byl jsem nyní v dluzích, protože jsem si půjčil peníze od přítele. Jednoho dne mě představil můj kamarád (FORTRESS INVESTMENTS). Řekl mi, jak jí pomáhal s půjčkou v několika případech bez prodlení. Bála jsem se a nikdy jí nevěřím.

Vyzývám mě, abych mu věřil, takhle jsem ho představil prostřednictvím jeho e-mailu :( fortresinvestments@email.cz). Řekl mi, že mi nabídne půjčku, kterou potřebuji jen s tím. Udělal jsem to, co mi řekl, a bez prodlení jsem dostal můj úvěr jako dříve
slíbil. Jsem zde, abych vám řekl, že většina půjčitelů půjček jsou podvodníci. Pokud opravdu potřebujete opravdový úvěr, kontaktujte prosím (FORTRESS INVESTMENTS) prostřednictvím jeho e-mailu: fortresinvestments@email.cz .... Je registrovaným spolehlivým věřitelem.

Přidat nový příspěvek